İspanya Dil Ucuz Dil Okulları

İspanya, ülkemize olan coğrafi ve niteliksel açıdan yakın olması, İspanyolcanın önemli ve ön planda olan bir dil olması nedeniyle, sıklıkla tercih edilen bir Avrupa ülkesidir. Karya yurt dışı eğitim firması sayesinde, İspanya şehirlerindeki dil okullarını ve dil eğitim programlarını görebilirsiniz. Karya firmasının anlaşmalı olduğu dil okulları, eğitim fırsatları ve fiyatları oldukça dengeli ve iyi bir düzeydedir. Firmadan destek alarak hangi okulu seçmeniz gerektiğini ve eğitim planınızı belirleyebilirsiniz.

İspanya Dil Eğitim Program Türleri
Bakıldığı zaman İspanya’da geniş olanaklar olduğunu söyleyebiliriz. Madrid, Valencia, Granada, Salamanca, Sevilla, Barcelona, Alicante ve Marbella şehirlerinde birçok eğitim programı bulunuyor. Eğitim için en çok programın bulunduğu ve tercih edilen şehir ise Madrid. Karya dil okulları bünyesinde sahip olunan eğitim programları kapsamında ise; yoğun İspanyolca, iş İspanyolcası, dönemlik İspanyolca eğitimi, DELE hazırlık kursu, 50 yaş ve üzeri dil kursu, yaz okulu eğitimi şeklinde farklı eğitim programları bulunuyor. Programların haftalık ders süresi değişmektedir. Her program için en az 1 haftalık eğitim alabiliyorsunuz. Maksimum süre ise değişebiliyor.
İspanya’da Dil Eğitimi Koşulları
Karya firmasının anlaşmalı olduğu dil okulları çerçevesinde, her okulun standart üstü koşuları olduğunu söylemek mümkün. Konaklama, okulun fiziki ve eğitim imkanları, ek eğitim fırsatları, sosyal aktiviteleri ve donanımı şeklinde farklı başlıklarda koşullardan bahsedebiliriz. İspanya’da eğitim veren kurumlar, bulundukları şehirde merkezi bir konuma sahiptir ve çevresinde ulaşım ve alışveriş olanakları geniştir. Donanımsal olarak da, teknolojik ihtiyaçlarınız ve çalışma olanaklarınız geniş olacaktır. Ders dışı, gezi programları, konuşma ve yazma sınıfları, telaffuz atölyeleri gibi ek imkanlar sayesinde de dilinizi gelişme olanağı bulabiliyorsunuz. Son olarak konaklama için de aile yanı ya da yurt gibi imkanlar bulunuyor.

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngiltere dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri olarak her yıl çok fazla insan ...
Kanada’da College Sistemi Kanada’da College, Kanada eğitim sisteminin bir parçasıdır. ...
İspanya Dil Ucuz Dil Okulları

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim