Yurtdışı İngilizce Eğitim Kursları Fiyatları 2021

İngilizce eğitimi için yurtdışına gitmeyi düşünenler; çok kaliteli İngilizce kursu veren, Amerika, Malta ve İngiltere okullarını tercih etmektedir. Yurtdışında İngilizce kursu; hem sosyal hem de akademik kariyer bakımından hayatınıza yön verecek önemli unsurlardır. İngilizce eğitimi almadan önce konaklama masraflarını önceden belirlemekte fayda vardır. Bunun için aile yanı ve 2 kişilik odalar şeklinde farklı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. İngilizce eğitim kurs programlarına dâhil olan özel fırsatlardan da yararlanmayı unutmayın. Eğitim alacağınız ülkenin kendi planı dâhilinde özel fırsatlarına ulaşmak için her daim güncel bilgiye sahip olan danışmanlarla çalışmalısınız.

Yurt Dışında Yaş Grubuna Göre İngilizce Kursu

Yurt dışı dil kursu veren ülkeler, yaşa grubuna göre belli plan ve etkinliklerde İngilizce kursu vermektedir. Ortaokul, lise, üniversite ve yetişkinlere özel İngilizce kursu ile yaş grubunuza özel dil kursu alabilirsiniz. Ortaokul yaş grubunda İngilizce kursu almak isteyen kişilere özel rehberlik öğretmeni eşlik etmektedir. Bu yüzden çocuklarınızı güvenilir bir şekilde yurtdışına eğitime gönderebilirsiniz. Lise ve üniversite yaş grubunda olan öğrenciler genellikle sınava yönelik kurs için başvuru yapmaktadır. Yetişkin yaş grubunda ait kişiler ise genellikle kariyer anlamında kendisini geliştirmek için yurtdışı dil kurslarına katılmaktadır. İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmek için İngilizce anadili olan ülkeleri tercih etmekte fayda vardır. Çoğu ülkede İngilizce konuşulsa da aksan ve eğitim farkı görülmektedir.

Hangi Programda İngilizce Kursu Almak İstersiniz?

İngilizce; dünyanın çoğu ülkesinde eğitimi verilen bir dildir. Bulunduğu yaşam şartları ve eğitim programları gibi farklılıklarla okullar birbirinden farklı kapasitelere sahiptir. Öncelikle yaş grubundan doğan ihtiyaç doğrultusunda İngilizce kursu verildiğini unutmamak gerekir. Küçük yaş gruplarındaki çocuklara bile yurtdışında İngilizce kurs imkânı tanınmıştır. Burada öncelik yaş grubuna uygun programı seçmektir. Daha sonraki süreç program dediğimiz, haftalık alınacak ders saati ve kurs bitirme süresi ile bağlantılı bir süreçtir. Her okulun yaş grubuna özel fırsatları da bulunmaktadır. İş İngilizcesi, sınav İngilizcesi, genel İngilizce ve uzun dönem İngilizcesi programlarından birine katılarak, İngilizce konuşma hayalini gerçekleştirebilirsiniz.

Uzun Dönem İngilizce Kursları

Haftalık, aylık ve yıllık İngilizce programları kendi içerisinde eğitime katkı sağlasa da kariyer açısından en faydalı kurslar, uzun dönem İngilizce kurslarıdır. 6 aylık akademik dönem İngilizce kurslarına katıldığınızda, iş İngilizcesi veya sınav İngilizcesi olarak tercih yapabilirsiniz. Bu yoğun dönemde sürekli İngilizce konuşulması eğitiminize çok fazla katkı sağlamaktadır. Bu uzun süre zarfında, eğitim aldığınız ülkenin kültür ve tarihi hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Farklı ülkeden insanlarla tanışarak, kültürleşme sürecine girebilirsiniz. Eğer 6 aylık süreç yeterli gelmezse, 9 aylık akademik programı tercih ederek, İngilizce dışında, edebiyat, iş İngilizcesi veya sınav İngilizcesi alanında ekstra eğitim alarak kendinizi yoğun bir program içerisine alabilirsiniz. Karya danışmanlık ile tüm bu süreçlere daha yakından karar verebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
5
Gözde Pekcevik
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Dünyanın en çok kullandığı ve özellikle bilim alanında yoğun şekilde tercih edilen ...
Son yılların en çok tercih edilen eğitim kurslarından biri yurtdışında çocuklar ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim