MBA

MBA programları (Master of Business Administration) olarak ülkemizde bilinen programlar içerik olarak İşletme yüksek lisansı içeriğini temel alan bir yüksek lisans programıdır. Ülkemizde ve dünyada ilgi ve itibar gören master programlarının başında gelmektedir. İçeriği ile beyaz yaka iş gücü kaynağı olabilecek bir bölümdür.

Çok uluslu şirketler, iş yaptıkları, işlerini taşıdıkları ülkelerde MBA diplomasına önem vererek iş alımı yapmaktadır. MBA sahibi çalışanların genel olarak yıllık gelirleri şirket ortalamalarının oldukça üstünde olmaktadır.

MBA yapmalı mıyım?
MBA programları, mesleğinde fark yaratmak isteyen herkes için, doğru ve gerekli bir seçenektir. Hem daha prestijli, hem de maddi getirisi yüksek işlere kabul alabilmek, hem de kariyerinde yükselmek isteyen herkesin MBA yapması önerilmektedir.

Yurtdışı MBA Maliyetleri
Yurtdışında MBA, gidilen ülkeye, master yapılan üniversite ve eğitim kurumuna ve yaşanılan şehir gibi pek çok etkene göre maliyeti değişen bir eğitim programıdır. Ülke ve eğitim kurumuna değişmekle birlikte 4000 USD ile – 120000 USD arasında MBA programları bulunabilmektedir.

Sitemizdeki üniversite arama motorunda, istediğiniz ülkedeki MBA programlarını bulabilmek için aşağıdaki ülke bölümünden istediğiniz ülkeyi seçmeli, üniversite ile ilgili bölümden tercih ettiğiniz özel bir üniversite var ise onu seçmeli, eğer üniversite tercihiniz yok ise tüm üniversiteler olarak bırakmalısınız. Daha sonra bölüm ismine MBA yazarak Bul tuşunu tıklamalısınız. Size sunabileceğimiz pek çok MBA programını ve ücretlerini böylelikle görebilirsiniz.

Üniversite ve Master Arama Motoru

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
OKUL Buenos Aires te ki ispanyolca okulumuz Palacio San Miguel adı verilen ,tarihi şehir merkezinde ...
KİMLER KATILABİLİR? 4 yıllık üniversitelerin hazırlık, 1, 2 ve 3. sınıf öğrencileri ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 532 346 40 80 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim