Kanada Dil Eğitimi

Yabancı dil programlarına katılmak isteyen kişiler için en cazip ülkelerden biri olan Kanada, birçok şehrinde dil programları düzenlemektedir. Karya International’ın yurt dışı dil programlarındaki 1994 yılından bugüne kadar olan tecrübesi ve profesyonel ekibi ile sizler de Kanada’nın dilediğiniz şehrinde yüzlerce dil programından birini seçebilirsiniz. Kanada vizesi alımından gideceğiniz şehirdeki konaklamanıza, alacağınız eğitimlerden atölye derslerine kadar her detayı planlayarak sizlere her konuda yardımcı olmaktayız.

Kanada Dil Eğitimleri Hangi Şehirlerde?

Çok büyük bir yüzölçümüne sahip olan Kanada’da, 6 farklı şehirde yüzlerce dil programı seçeneği bulunmaktadır. Toronto başta olmak üzere, Vancouver, Montreal, Calgary, başkent Ottawa ve Halifax’ta dil eğitim programları bulunmaktadır. Toronto’da 70, Vancouver’de 64, Montreal’de 12, Calgary’de 11, Ottawa’da 6 ve Halifax’ta da 6 adet eğitim programı farklı yaş ve eğitim ihtiyaçlarına göre katılımcılara sunulmaktadır. Katılımcılar için aile yanı ve otel konaklama seçenekleri mevcuttur.

Kanada Dil Eğitiminde Neler Var?

Kanada’da farklı şehirlerde yüzü aşkın eğitim programı katılımcıların beklentilerine cevap verecek şekilde sunulmaktadır. Karya International ile size en uygun olan ve beklentilerinizi karşılayacak eğitim programını seçebilirsiniz. 20 yılı aşkın deneyimimizle, alanında tecrübeli çalışanlarımızla siz için en uygun olan program seçeneklerini belirlemekteyiz. Kanada’daki eğitim programlarında genel İngilizce, yarı yoğun İngilizce, yoğun İngilizce, çalışma amaçlı İngilizce, akademik İngilizce, IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlık amaçlı İngilizce temel olarak verilen İngilizce eğitimleridir. Bu programların yanı sıra Kanada’da Lisans, Yüksek Lisans ve PHD programlarına geçiş için de öğrencilere yardımcı olan programlar bulunmaktadır. Ayrıca mesleki amaca yönelik İngilizce programları da mesleğiniz ile ilgili olarak İngilizcenizi geliştirmeniz ve yurt dışında iş imkanı için son derece faydalı sertifikalı programlardır.

Detaylı bilgi için bize ulaşın
Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Amerika dil okulu konusunda dünya üzerinde baya büyük bir yere sahiptir. Çok ...
Amerika ile siyasi alanlarda ufak çaplı sıkıntılar yaşanmasına rağmen, gelişmiş bir ülke ...

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim