Kanada Dil Eğitimi

Yabancı dil programlarına katılmak isteyen kişiler için en cazip ülkelerden biri olan Kanada, birçok şehrinde dil programları düzenlemektedir. Karya International’ın yurt dışı dil programlarındaki 1994 yılından bugüne kadar olan tecrübesi ve profesyonel ekibi ile sizler de Kanada’nın dilediğiniz şehrinde yüzlerce dil programından birini seçebilirsiniz. Kanada vizesi alımından gideceğiniz şehirdeki konaklamanıza, alacağınız eğitimlerden atölye derslerine kadar her detayı planlayarak sizlere her konuda yardımcı olmaktayız.

Kanada Dil Eğitimleri Hangi Şehirlerde?

Çok büyük bir yüzölçümüne sahip olan Kanada’da, 6 farklı şehirde yüzlerce dil programı seçeneği bulunmaktadır. Toronto başta olmak üzere, Vancouver, Montreal, Calgary, başkent Ottawa ve Halifax’ta dil eğitim programları bulunmaktadır. Toronto’da 70, Vancouver’de 64, Montreal’de 12, Calgary’de 11, Ottawa’da 6 ve Halifax’ta da 6 adet eğitim programı farklı yaş ve eğitim ihtiyaçlarına göre katılımcılara sunulmaktadır. Katılımcılar için aile yanı ve otel konaklama seçenekleri mevcuttur.

Kanada Dil Eğitiminde Neler Var?

Kanada’da farklı şehirlerde yüzü aşkın eğitim programı katılımcıların beklentilerine cevap verecek şekilde sunulmaktadır. Kayra International ile size en uygun olan ve beklentilerinizi karşılayacak eğitim programını seçebilirsiniz. 20 yılı aşkın deneyimimizle, alanında tecrübeli çalışanlarımızla siz için en uygun olan program seçeneklerini belirlemekteyiz. Kanada’daki eğitim programlarında genel İngilizce, yarı yoğun İngilizce, yoğun İngilizce, çalışma amaçlı İngilizce, akademik İngilizce, IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlık amaçlı İngilizce temel olarak verilen İngilizce eğitimleridir. Bu programların yanı sıra Kanada’da Lisans, Yüksek Lisans ve PHD programlarına geçiş için de öğrencilere yardımcı olan programlar bulunmaktadır. Ayrıca mesleki amaca yönelik İngilizce programları da mesleğiniz ile ilgili olarak İngilizcenizi geliştirmeniz ve yurt dışında iş imkanı için son derece faydalı sertifikalı programlardır.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Yurtdışına dil eğitimi almak için tercih edilebilecek birden fazla ülke vardır. ...
Herkesin sahip olmak istediği yeşil pasaport birçok ülkeye vizesiz seyahat etmenizi ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim