Fransa Yaz Okulları

Avrupa turizminin en uğrak noktalarından biri Fransa, tarihi yapısı ve dünya tarihinde sahip olduğu yeri dolayısıyla da her zaman en ön planda olan ülkelerden biridir. Kültür turizminin yanı sıra dünyanın en eski dillerinden birine sahip olmasıyla dil eğitimi ve üniversite eğitimi için de sıklıkla tercih edilen ülke, pek çok insanın uğrak noktalarından biridir.

Profesyonel eğitim alternatiflerinin yanı sıra, küçük yaş grupları için farklı şehirlerinde düzenlediği yaz okulu programları ile de aileler tarafından çokça tercih edilen Fransa, Fransızca ile harmanlanmış bu programlarda öğrencilere eğlenirken öğreten bir yapıya sahiptir. Akdeniz’in en güzel bölgelerinden biri olan ülke başta Paris olmak üzere, Marsilya, Ruen, Nice gibi şehirlerinde yaz okulu seçenekleri ile ailelere pek çok alternatif sunmaktadır.

Fransa yaz okulu programları dahilinde öğrencilere hem aile yanında hem de kampüs içerisinde yurt konaklamalı alternatifler sunulmaktadır. Öğrenciler hangi konaklama tipinde kalırlarsa kalsınlar 3 öğün yemekleri aldıkları yaz okulu programlarının paketleri dahilinde yer almaktadır. Öğrenciler Fransa yaz okullarını tercih ettiklerinde Fransızca dil eğitiminin yanı sıra ülkenin en iyi bölgelerine yarım günlük ve tam günlük kültür gezilerine katılmakta ve sanat, spor gibi alanlarda gerçekleştirilen aktivitelere de katılmaktadırlar.

Öğrenciler eğitimlere tek başına katılabilecekleri gibi, yaz okulu grupları şeklinde de katılım gösterebilirler. Yaz okulu grupları için kayıtlar okullarda yer olmaması ihtimaline karşın daha erken dönemde yapılmalı ve tarihi netleştirilmelidir.

Fransa yaz okulları ile ilgili ayrıntılı bilgi için sitemizden bilgi istek formunu doldurabilir veya iletişim bilgilerimiz üzerinden danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim