İrlanda Sertifika & Diploma Programları

1 yıllık master programları, dil eğitimi esnasında verdiği yarı zamanlı çalışma izni gibi pek çok artısı olan İrlanda, sertifika ve diploma programları ile de not ortalaması veya maddi beklentileri nedeniyle akademik eğitim için master programlarını tercih etmeyen öğrenciler için oldukça avantajlı programlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Günümüzün en çok tercih edilen yurtdışı eğitim noktalarından biri olan ülke, daha esnek kabul koşulları ile sunduğu sertifika ve diploma programları ile hem öğrencilere profesyonel eğitim sunmakta hem de aynı zamanda sunduğu yarı zamanlı çalışma izni ve program sonrası 1 yıl tam zamanlı olarak çalışabilme imkanı ile öğrencilerin en çok tercih ettiği eğitim noktalarından biridir.

Genellikle 1 yıl süren sertifika ve diploma programları hizmet sektörüne ve pek çok farklı alana yönelik sunduğu sektörel eğitim sayesinde öğrencilerin kolaylıkla İrlanda’da iş bulabilmelerine ve profesyonel bir çevre oluşturarak CV’lerine çok değerli katkılar sağlayabilmektedirler. Pek çok üniversite ve kolejde sunulan bu programlar sektörden isimlerin katkıları ile ve program dahilinde isteğe bağlı staj programları ile sonrasındaki çalışma izni için öğrencilerin başvurularını çok öncesinden yapabilmelerini ve sektörlerini de tanımalarını sağlamaktadır.

Yıllık ortalama 6,000 ile 9,000€ arasında yer alan eğitim ücretleri sayesinde öğrencilere master programlarından çok daha uygun bir seçenek olan sertifika programları aynı zamanda ders programı olarak da öğrencilerin çalışabilecekleri süreyi daha iyi değerlendirebilmelerini sağlamaktadır.

İrlanda sertifika ve diploma programları ile ilgili detaylı bilgi için iletişim bilgilerimiz üzerinden ve sitemizde bulunan bilgi istek formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Dublin Business School

1975’te Muhasebe ve İşletme College’ı olarak kurulmuştur. Okul ilk yıllarında profesyonel muhasebe şirketlerinin ...

Detaylar
Galway Business School

İrlanda’nın önde gelen bağımsız bir “College” olup “third-level” yüksek öğretim ...

Detaylar

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim