İspanya Yaz Okulları

Akdeniz’in en güzel ülkelerinden biri olan İspanya, doğal güzelliklerinin yanı sıra, tarihi zenginlikleri ile de turizm merkezi olmaya devam etmektedir. Endülüs ile

Katalan kültürünü birleştiren İspanya, aynı zamanda bünyesinde eğitim almayı tercih eden öğrenciler için de oldukça fazla seçenek sunmaktadır.

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olan İspanyolca için her yıl binlerce öğrenciyi ağırlayan ülkede aynı zamanda yaz dönemi için küçük yaş gruplarına ayrılmış bir eğitim programı düzeni de mevcuttur. İspanyolca eğitim ile birleştirilen yaz programları öğrenciler için eğitim ile eğlenceyi birleştiren konaklama, aktivite, gezi programları gibi tüm ekstraların bir araya toplandığı paket şeklinde sunulan programlardır. Genellikle 8 ile 18 yaş arası öğrencilere yönelik sunulan programlar, yaz dönemlerinde belli tarih aralıkları ile sunulan kısa dönemli programlardır.

Ebeveynlerin çocuklarının vizyonlarını geliştirmek amacıyla en çok tercih ettikleri programlardan biri olan yaz okulu programları, güvenli konaklama seçenekleri ve eğitimle birlikte sundukları kültürel aktiviteleri ile öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine de büyük katkı sağlamaktadır.

İspanya’da yaz okuluna gitmek isteyen öğrenciler, kampüs içerisinde yurt konaklamalı alternatifleri tercih edebilecekleri gibi aynı zamanda şehir merkezine daha yakın kurslarda ve aile yanı konaklamalarda kalmayı tercih edebilmektedirler. Aileleri ile birlikte yurtdışına giden öğrenciler ise okuldan alınan izin ile birlikte konaklamayı aileleri ile birlikte ayrı bir şekilde gerçekleştirebilirler.

İspanya yaz okulu programları aynı zamanda grup öğrenci başvuruları için de uygun olmakla birlikte, bu tip öğrencilere özel program seçenekleri ile de ön plana çıkmaktadır.

İspanya yaz okulu programları ile ilgili detaylı bilgi için sitemizde yer alan iletişim formunu doldurarak ve iletişim bilgilerimiz üzerinden danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim