İrlanda Yaz Okulları

Büyük Britanya’nın bir parçası iken 1921 yılı itibari ile serbest İrlanda Devleti adıyla bağımsızlığını ilan eden İrlanda, doğal güzellikleri, kültürel zenginlikleri ve farklı yaşam tarzı ile göz önünde olan küçük bir ülke olarak karşımıza çıkmaktadır. Son yıllarda büyük bilişim firmalarının Avrupa merkezlerinin de ülkede açılması ile daha fazla ön plana çıkan İrlanda, aynı zamanda eczacılık ve ilaç sektörünün de odak noktası olarak bilinmektedir. Ülke iş imkanları, eğitim standartları ve öğrencilere sağladıkları alternatiflerle cazip bir eğitim noktası olmaya başlamasıyla birlikte, yaz okulu programları için de hem güvenli ve küçük yapısı ile ilk tercih edilen ülkeler arasında yer almaktadır.

Ülkenin hem turizm hem de eğitim için en popüler lokasyonu olan Dublin, yaz okulu programları için de sunduğu pek çok alternatifi sayesinde aileler için ilk seçenekler arasında yer almaktadır. Dil okullarının kendi bünyelerinde aile yanı konaklamalı yaz okulu programlarının yanı sıra, üniversite kampüslerinde de verilen yurt konaklamalı programlar bulunmaktadır. Yaz okulu programı nasıl olursa olsun öğrencinin 3 öğün yemeği programı dahilinde okula aittir. Eğitimin yanı sıra eğlenceyi de programlara dahil eden İrlanda yaz okulu programları, yaz dönemleri içerisinde belli başlangıç tarihlerine sahiptirler.

Yaz okulu grupları için de özel program seçenekleri sunan İrlanda yaz okulları için grup öğrenci kayıtları erken bir dönemde gerçekleştirilmeli ve mutlaka okullardan gidilecek tarih aralığı için teyit alınmalıdır.

İrlanda yaz okulları ile ilgili ayrıntılı bilgiler için sitemiz üzerinden bilgi istek formunu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

devamını göster Devamını Göster

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim