Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Amerika California State University Dominguez Hills

California State University Dominguez Hills

California State Üniversitesi — Dominguez Hills, 1960 yılında kurulmuş bir kamu kuruluşudur. Toplam 12.632 lisans öğrencisine sahiptir.Dönem tabanlı bir akademik takvim kullanır. California Eyalet Üniversitesi — Dominguez Hills 2018 En İyi Kolejler sıralamasında 2. Kademe'dir. Los Angeles şehir merkezinin kalbinde yer alan CSU Dominguez Hills, öğrenciler ve eğitimciler için oldukça sıcak bir ortamdır. Güçlü akademik programları, özel öğretim görevlileri, destekleyici personel, cazip kampüs ve öğrenci olanaklarıyla CSUDH, öğrencilerine yetenekleri için hayati bir kaynak sağlarken, uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ve dönüştürücü bir eğitime bağlamayı taahhüt eder.

California State University Dominguez Hills Tercih Nedenleri

California Eyalet Üniversitesi'nin en popüler bölümleri - : İş, Yönetim, Pazarlama ve İlgili Destek Hizmetleri; Sağlık Meslekleri ve İlgili Programlar; Psikoloji; Sosyal Bilimler; ve Vatan Güvenliği, Yasa Tasarısı, İtfaiyecilik ve İlgili Koruyucu Hizmetler. Öğrenci memnuniyetinin bir göstergesi olan ortalama mezuniyet oranı yüzde 81'dir.

- Öğrencilerin, okul kampüsünde işe başvurma şansı olduğu gibi, dışarıdaki işlere başvurma konusunda destek alma şansları da vardır.

- İngilizce yeterliliğine sahip olmayan öğrenciler için İngilizce kursu alma şansı vardır.

- Üniversiteye geçiş için danışma ve destek birimi vardır.

California State University Dominguez Hills Kabul Şartları

Sertifika ve Mesleki Diploma Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:   6.0 TOEFL:  550 (Paper Based Test) /  80 (İnternet Based Test) Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:     6.5 TOEFL:   560 (Paper Based Test) / 84 (İnternet Based Test) Yüksek Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:     6.5 TOEFL:   580 (Paper Based Test) / 88 (İnternet Based Test)

California State University Dominguez Hills Ücretler

Sertifika, mesleki diploma ve lisans ücretleri bölüme ve alınan kredilere göre değişiklik göstermektedir.

Kay ı t S ü reci: -Online form doldurulduktan sonra kayıt ücreti yatırılarak ilk aşama tamamlanır.

-Okuldan gelen kabul mektubundan sonra ilk yarıyıl ücreti ödenir.

-Ödeme onayı ve kabul mektubuyla beraber vize süreci başlatılır.

-Vize çıktıktan sonra kayıt kesinleştirilir.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.