Amerika Dil Okulu New York

Amerika’da dil eğitimi almak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği ve sosyal yaşamın en iyi yaşandığı ve İngilizce dil okulları olarak dünyada rakip tanımayan dil okullarının olduğu New York şehridir. Amerika’da dil eğitimini en iyi şekilde deneyimlemek ve bolca sosyalleşerek dil eğitimi almak isteyenler için ideal bir şehir olarak ön planda. New York yüksek yaşam kalitesi ve giderlerine sahip bir şehir olarak da biliniyor. New York şehri Amerika’da en büyük ve en enerjik prestiji yüksek olan bir şehirdir. Her öğrencinin dil eğitimi almak istediği bölgelerden biri olan New York sosyal yaşam olarak da öğrencilere çok önemli avantajlar sunuyor. Kültürel olarak da çok önemli bir yere sahip olan New York ‘ta gezebileceğiniz birçok yer bulunuyor. 150 tane 1.sınıf müzesi olan New York şehri oldukça dikkat çeken bir şehir yapısına sahip. Yılın her dönemi güzel olan bu şehirde okumak bir ayrıcalık olacaktır.

New York Dil Okulları Fiyatları

Amerika’nın prestijli yaşam standartlarına sahip New York şehrinde dil eğitimi almak isteyen öğrenciler oldukça şanslı. Hem eğlenerek ve sosyalleşerek dil eğitimi alma şansı yakalıyorlar. Okulların özellikleri sunmuş olduğu programların tüm detayları hesaplanarak farklı fiyatlar verilmektedir. Konaklamalı, yemekli veya konaklama ve yemek olmayan dil eğitimlerinin fiyatları değişkenlik gösterebilir. Okuldan okula ve semt olarak da fiyatlar farklı seçeneklerde sunuluyor. Size uygun olan semt ve okulu tercih ederek yine bütçenize uygun olan programları kısa ve uzun süreli olarak tercih edebilirsiniz. 1 aydan başlayarak 6, 9 veya 12 ay gibi uzun sürelerde üst düzey dil eğitimi alabilirsiniz. Gelişmiş bir okul düzenine sahip New York şehrinde üst düzey performans sağlayan hocalar ve okullar hizmet vermekte. Amerika’da dil eğitimi almak isteyen kişiler için New York şehri özellikle yaşam giderleri olarak İngiltere’ye göre çok daha ekonomik bir şehirdir. Okulların merkeze ve şehrin bölgesine ilişkin okullarda fiyatlar artış gösterebilir.

New York Dil Eğitimi Avantajları Nelerdir?

New York şehri dil eğitimi olarak sizlere kaliteli bir dil eğitimi sunmakta. New York’ta dil eğitimi demek İngilizce seviyesinin çok daha kısa sürede gelişmesi anlamına geliyor. Amerika New York bir rüya şehridir. Ülkeyi gezmek size ayrıca keyif verecek bir yapıya sahip. Unutulmaz bir şehir macerası olarak deneyimleme şansı elde edebilirsiniz. Ülkemize uzak olan Amerika’da dil eğitimi alarak aynı zamanda şehri keşfetme sürecini yaşayabilirsiniz. Büyük gökdelenlerin, plazaların ve modanın kalbinin attığı şehir olan New York ‘ta birçok alanda dil eğitimi alabileceğiniz okullar bulunuyor. Bu okullardan birinde dil eğitimi alarak dil konusunda önde başlayabilirsiniz. Dünya genelinde en iyi dil okulları bulunan New York ‘ta dil eğitimi almak size farkındalık sağlayacaktır.

New York Dil Eğitimi İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Amerika’da dil eğitimi almak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği ve dünyada rakibi olmayan dil okullarına sahip New York şehri sizlere üstün başarı performansı sağlar. New York’ta dil eğitimi almak için öncelikle güvenilir ve tecrübeli uzman danışmanlara sahip bir firmadan tüm detaylarla ilgili ayrıntılı bilgi alınması gerekiyor. Kurumsal hizmet veren dil eğitim şirketinden sizin bütçenize uygun olan okul seçeneklerini sizlere sunarak karar vermenize yardımcı olacaktır. İngilizcenin en geçerli aksanı olarak kabul edilen Amerikan İngilizcesini geliştirmeye yönelik bir adım olarak en çok tercih edilen ve talep gören New York için 1 aydan başlayarak 6, 9 veya 12 ay gibi uzun zaman dilimlerinde dil eğitimi almayı tercih edip gerekli evrakları düzenleyip başvuru yapabilirsiniz.

Yazar
6
Zuhal Doğancı
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Amerika Dil Okulları Amerika İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin en çok tercih ...
Yurtdışında eğitim almaya karar veren öğrencilerin genel olarak tercih ettikleri ülkeler ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim