Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Amerika Full Sail University

Full Sail University

Full Sail Üniversitesi, Amerika, Florida’ da yer almaktadır ve 1979 yılında kurulmuştur. Eğlence sektörü, sanat, medya ve teknoloji için dizayn programları vermektedir. Okulun 60’ tan fazla sınıfı, 48 programı, 100’ dan fazla stüdyo ve laboratuvarı, kampüste ve online olmak üzere 15.000 öğrencisi bulunmaktadır. Bugünün teknolojik araçlarıyla donatılmış sınıflar ve laboratuvarlar ile öğrencilere yaratıcılıklarını destekleyen bir ortam sunulmaktadır.

Full Sail University Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrencilere yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi verilebilmektedir.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Başka üniversitelerden alınmış olan derslerin kredilerinin transfer edilebilme imkanı olabilmektedir.

Full Sail University Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Yönetim Temsilcisi ile Mülakat (Telefon, Skype v.b.) ·         Kayıt Ücreti ·         Lise Diploması ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (TOEFL: 79, IELTS: 6) ·         Finansal Garanti ·         Pasaport Fotokopisi Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Yönetim temsilcisi ile mülakat (Telefon, Skype v.b.) ·         Kayıt Ücreti ·         Lise Diploması ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (TOEFL: 79, IELTS: 6) ·         Finansal Garanti ·         Pasaport Fotokopisi Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

Full Sail University Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans, programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.