Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Amerika Gannon University

Gannon University

Gannon University, Amerika, Pensilvanya’ da yer almaktadır ve 1925 yılında kurulmuştur. Lisans, yüksek lisans, online programlar v.b. 144 programı bulunmaktadır. Okulun 4.343 öğrencisi vardır ve bunlardan 512’ si 40 farklı ülkeden gelen uluslararası öğrencilerden oluşmaktadır. Uluslararası öğrenciler için okulun havaalanında öğrenciyi karşılama hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca yerel, ulusal ve küresel şirketlerde staj ve kariyer imkanları sunmaktadır.

Gannon University Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrencilere yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi verilebilmektedir.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Başka üniversitelerden alınmış olan derslerin kredilerinin transfer edilebilme imkanı olabilmektedir.

Gannon University Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Transkript ·         Tavsiye Mektubu ·         Niyet Mektubu ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (TOEFL Computer Based: 213, TOEFL Internet Based: 79, TOEFL Paper Based: 550, IELTS: 6.5) Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Transkript ·         3 Adet Tavsiye Mektubu ·         Niyet Mektubu ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (TOEFL Computer Based: 213, TOEFL Internet Based: 79, TOEFL Paper Based: 550, IELTS: 6.5) ·         Tercih edilecek bölüme göre GMAT, GRE skorları istenebilmektedir.

Gannon University Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans, programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.