Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Amerika Golden Gate University

Golden Gate University

Golden Gate University, Amerika, San Francisco’ da yer almaktadır ve 1901 yılında kurulmuştur. Seattle, Silikon Vadisi, Los Angeles da kampüsleri bulunmaktadır. Öğrencilerin %10’ u 65 farklı ülkeden gelen uluslararası öğrencilerden oluşmaktadır. Okulun kampüsü Google, Apple, Amazon gibi pek çok ünlü ve büyük firman yakınlarında yer almaktadır.

Golden Gate University Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrencilere yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi verilebilmektedir.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Başka üniversitelerden alınmış olan derslerin kredilerinin transfer edilebilme imkanı olabilmektedir.

Golden Gate University Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları:·         Kayıt Formu·         Transkript·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (TOEFL IBT: 79, TOEFL PBT: 550, IELTS: 6.5)·         Oradaki masraflarınızı karşılayabileceğinizi gösteren mali durumunuzu gösteren belgelerTercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.Yüksek Lisans Programı Kabul koşulları:·         Kayıt Formu·         Transkript·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (TOEFL IBT: 79, TOEFL PBT: 550, IELTS: 6.5)·         Oradaki masraflarınızı karşılayabileceğinizi gösteren mali durumunuzu gösteren belgeler)·         Tercih edilecek bölüme göre GRE, GMAT sınav sonuçları istenebilmektedir Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

Golden Gate University Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans, programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.