Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Amerika Kendall College Üniversitesi

Kendall College

Kendall College, Amerika, Chicago, Illinois’ te yer almaktadır ve 1934 yılından beri hizmet vermektedir. Okulun 50 farklı ülkeden toplamda 1.500’ den fazla öğrencisi bulunmaktadır. Kendall College’ ın mutfak sanatları, fırıncılık ve pastacılık, turizm ve otel işletmeciliği, işletme konusunda ödüllü eğitmenleri ve deneyimli bir kadrosu bulunmaktadır. Okulun kariyer danışmanları 50 yılı aşkın bir tecrübe ile öğrencilere yardımcı olmakta staj ve mezuniyet sonrası iş arama, özgeçmiş gibi konularda yardımcı olmaktadırlar. Chicago konumu itibari ile 4.700’ den fazla restorana, 700 otele ve 400’ den fazla büyük şirket merkezine sahiptir ve iş için önemli fırsatlar sunmaktadır.

Kendall College Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrencilere yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi verilebilmektedir.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Başka üniversitelerden alınmış olan derslerin kredilerinin transfer edilebilme imkanı olabilmektedir.

Kendall College Kabul Şartları

Akademik Programlar için Kabul koşulları:·         Kayıt Formu·         Niyet Mektubu·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (TOEFL IBT: 60, IELTS: 5.5)·         Transkript·         Ayrıca kabul için ACT: 18, SAT: 1.290, Kendall College Assessment Exam: 60 sınav sonuçlarından birisini istemektedir·         Kayıt Ücreti Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

Kendall College Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans, programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.