Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Amerika Marshall University

Marshall University

Marshall Üniversitesi, Amerika’ da, West Virginia, Huntington’ da yer almaktadır ve 1837 yılında kurulmuştur. Okulun 100’ den fazla programı bulunmaktadır. 14.000’ den fazla öğrencisi vardır ve bunların yaklaşık 500’ ü 60’ dan fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencilerdir.

Marshall University Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrencilere yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi verilebilmektedir.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Başka üniversitelerden alınmış olan derslerin kredilerinin transfer edilebilme imkanı olabilmektedir.

Marshall University Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Kayıt Ücreti ·         Transkript ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (TOEFL IBT (Internet Based): 61, TOEFL PBT (Paper Based): 500, IELTS: 6.0) ·         Sizin ya da sponsorunuzun oradaki masraflarınızı karşılayabileceğinizi gösteren banka hesap dökümü ·         Kızamık aşısı olunduğuna dair belge Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Kayıt Ücreti ·         Transkript ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (TOEFL IBT: 80, IELTS: 6.5) ·         Sizin ya da sponsorunuzun oradaki masraflarınız karşılayabileceğinizi gösteren banka hesap dökümü, yeminli beyan ·         Tercih edilecek bölüme göre bazılarında GRE ve GMAT skorları istenebilmektedir Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

Marshall University Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans, programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.