Canadian College of Technology and Business


Global University Systems Canada okullarından biri olan CCTB, dünyanın en yaşanılabilir ve teknoloji ve işletme programları alanında en iyi eğitimi alabileceğiniz şehirlerden biri olan Vancouver’ da yer almaktadır.

CCTB; kariyer gelişimi, sertifikasyon ve teknik eğitim odaklı bir sistem ile çalışan özel bir kariyer kolejidir. Bilgi teknolojileri ve işletme programları sunan okulun programlarının çoğu, endüstride yer alan öğrenim ortakları tarafında da desteklenmektedir ve sektör ihtiyaçlarına göre bir eğitim verilmektedir.

Kariyer Servisleri
CCTB, özgeçmiş hazırlama, LinkedIn hesabı açma ve varlık oluşturma, iş arama ağı ve fuarlar, mülakat hazırlığı ve co-op ve staj döneminde öğrencilere destek vererek öğrencilere kariyer hazırlık desteği de sunmaktadır.

Öğrenciler, okulda aldıkları eğitimden sonra bölümlerine göre maaşlı veya maaşsız staj imkanları ile de sektörde pratik yaparak almış oldukları eğitime önemli bir katkı sağlayabilmektedirler.

Bölümler, Ücretler ve Çalışma İzni
İşletme yönetimi, dijital pazarlama, siber güvenlik analisti, veri tabanı geliştirme analisti, otelcilik ve turizm yönetimi gibi 7.000 CAD’ dan başlayan fiyatlar ile günümüz dünyası için kariyer anlamında iş imkanı yüksek bölümler sunmaktadır. Öğrenciler eğitim alırken yarı zamanlı çalışma hakkı, co-op döneminde de tam zamanlı çalışma hakkında sahip oluyorlar. Staj döneminde %100 iş garantisi verilmektedir.

Kabul Koşulları
Bu bölümlerden kabul alabilmek için 19 yaşın üzerinde olmak, lise diploması, 5.5 IELTS veya okulun kendi sınavında yeterli puanı alabilmek, İngilizceniz yeterli değil ise, CCTB EAP (Akademik Amaçlı İngilizce) Seviye 4’ ü bitirmek gerekmektedir.

İlginizi Çekebilecek
Diğer Sertifika Programları
St. Louis, Missouri, ABD’deki ana kampüsü ile Webster Üniversitesi, birbirleriyle ...
Baywater College Bayswater College, 1973 yılında Londra’nın merkezinde kuruldu.İster dijital ...

Fiyat Bilgisi

Program hakkında detaylı fiyatlandırma için lütfen FORMU DOLDURUN

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim