Cape Town Dil Okulları

Cape Town Dil Okulları

Güney Afrika’nın en güzel şehirlerinden biri olan Cape Town dil okulları için güzel bir alternatif oluşturmaktadır. Güney Afrika’nın en kalabalık şehirlerinden olan Cape Town 4 milyonluk nüfusa sahiptir. Western Cape Bölgesi’nin başkentidir. Afrika’nın en güneyindeki nokta olan Ümit Burnu’na ev sahipliği yapmaktadır. Cape Town şehri Ümit Burnu’nun haricinde Masa Dağı ve limanıyla ünlüdür. Cape Town şehir çok sevildiği için dünyaca ünlü şehre Mother City ismi takılmıştır. Cape Town şehrinin denizleri plajları dünyanın en güzel plajları, denizleri arasında gösterilmektedir. Şehri çevreleyen doğal güzellikleriyle Cape Town dünyanın en güzel şehirleri arasındadır. Güney Afrika Cumhuriyeti’nin resmi dillerinden biri de İngilizce’dir. Afrika’nın en güneyinde bulunan Cape Town şehrine İstanbul’dan direkt düzenli uçuşlar yapılmaktadır. Uçakla İstanbul- Cape Town arası yaklaşık 11 bucuk saat sürmektedir.

Cape Town Dil Okulları hem farklı bir yaşam deneyimi kazanmak isteyen hem de İngilizce öğrenmek isteyenler için oldukça iyi bir seçenek sunmaktadır. Cape Town Dil okulları diğer dil okullarının bulundukları ülkelere göre oldukça ekonomiktir. Cape Town’da bulunan dil okulları uluslararası İngiltere dil okullarının şubeleri olarak yer almaktadır. İngiltere dil okulları tarafından eğitimin içeriği ve eğitim kadroları belirlenmektedir. Bu açıdan Cape Town’ da eğitim kalitesi bakımından endişe edilmeye hiç gerek yoktur.

Cape Town’ da bulunan dil okulları şu şekildedir:

EC Dil Okulu , International House Dil Okulu,

LAL Dil Okulu, Eurocenters Dil Okulu

Cape Town Dil Okulu Fiyatları

Dil okullarına ev sahipliği yapan diğer ülkelerle kıyaslandığı zaman Cape Town oldukça ekonomik bir seçenektir. Cape Town’ da yaşam masrafları da uygundur. Ortalama bir rakam vermek gerekirse dil okulları için eğitim maliyeti yaklaşık haftalık 215 € ‘dur. Konaklama rakamları ise haftalık olarak yaklaşık fiyatlar tabi ki ortalama 275 € ‘dur. Cape Town’ da eğitim hayatınız boyunca haftalık olarak 20 saat part time çalışma hakkınız mevcuttur. Cape Town çok uzun zamandır önemli ticaret noktalarından biri. Ticaret şehri olması size çalışma alanında oldukça avantaj sağlayacaktır. İş hayatı oldukça hareketlidir.

Güney Afrika Vize İşlemleri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 1 aylık ziyaretler için vize uygulanmamaktadır. 1 aylık dil eğitimi için vizeye ihtiyacınız yoktur. 1 aydan 3 aya kadar sürecek olan dil eğitimleri için Ziyaretçi vizesi alabilirsiniz. Ancak 3 aydan fazla süre kalacaksanız o zaman Öğrenci vizesi almanız gerekmektedir. Her vize başvurusu için Sağlık Sigortası yaptırmanız gerekmektedir.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Washington, Amerika Birleşik Devletlerinin Pasifik Okyanusu kıyısında yer alan bir eyalettir. Aynı ...
Amerika Yüksek Lisans yapmak günümüzün gençlerin en büyük arzusudur. ...
Cape Town Dil Okulları

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim