Cape Town Dil Okulu

Cape Town Dil Okulları

Güney Afrika, dil eğitimi için ilk etapta akla gelmeyen ancak oldukça iyi seçenekler arasındadır. Dil okulları seçenekleri arasında yurtdışı eğitim için oldukça makul fiyatlarda dil eğitimi programları bulabileceğiniz harika bir ülkedir. Özellikle Cape Town sıcak kanlı insanları eşsiz doğası ve eşsiz konuyla dil eğitimi için sizlere eşsiz bir yaşam deneyimi sunmaktadır. Güney Afrika’nın resmi dillerinden birisi de İngilizcedir. Dil okulunda ki eğitiminiz haricinde bol bol İngilizce pratik yapmanız, mümkündür.

Güney Afrika Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 1 aylık ziyaretlerinde vize istememektedir. 1 aydan 3 aya kadar olan süreler için turist vizesi yeterli olacaktır. Ancak 3 aydan fazla bir sürede eğitim almanız gerekirse öğrenci vizesi alabilirsiniz.

Cape Town dil okul fiyatları seçilen okula göre değişse de genellikle ortalama haftalık 245 Euro civarındadır. Güney Afrika’da tüm dünyada eğitim veren zincir dil okullarının şubeleri bulunmaktadır. Bu nedenle eğitim kalitesinden anlamında oldukça kaliteli eğitim verilmektedir. Genel olarak Cape Town’da yaşam masrafları makul fiyatlardadır. Konaklama seçeneklerinize göre değişen fiyatlarla konaklama için ortalama 275 Euro yeterli olacaktır.

Cape Town dil okullarının en büyük avantajlarından biriside öğrencilerin haftalık 20 saat çalışma hakları bulunmaktadır. Cape Town şehri konumu itibariyle tam bir ticaret şehridir. Ticaret şehri olmasından dolayı Cape Town’da güzel iş fırsatları bulabilmek mümkündür.

Cape Town dil okulları;

EC Dil Okulu

International House Dil Okulu

LAL Dil Okulu

Eurocenters Dil Okulu

Cape Town’da dil eğitiminiz boyunca harika bir iklimde dünyanın en temiz denizine sahip olan Cape Town’da plajın tadını çıkarabilirsiniz. Aktiviteler olarak oldukça zengin olan Cape Town’da rafting, golf turnuvaları, paraşüt spor gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Dünya’nın hiçbir yerinde deneyimleyemeyeceğiniz, köpek balıklarıyla yüzme dalışları da ekstrem sporlar arasında görülmekte.

Cape Town’da bulunan Ümit Burnu, Roben Adası, Batı Cape, Cango Mağaraları gibi noktalar Cape Town için görülmesi gereken noktalardır. Cape Town sıradışı bir yaşam deneyimi ile birlikte kaliteli bir dil eğitimi sunan eşsiz bir şehirdir.

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Dil okulları, yabancı dil bilgisini artırmak isteyenler için uzmanlar ile eğitim verir. Bu ...
Kanada; yüksek yaşam standartlarına sahip bir ülke olarak bilinmektedir. Kanada'da öğrenci olmak; ...
Cape Town Dil Okulu

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim