Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

İngiltere Coventry University

Coventry University

Okul, İngiltere’de Coventry Bölgesi’nde yer almaktadır ve kökleri 1843 yılına kadar dayanmaktadır. Üniversite Statüsüne 1992 yılında sahip olmuştur.

Kampüs şehir merkezinde yer almaktadır. Kamu ve gönüllü sektörlerde önemli firmalarla olan okulun bağları sayesinde, öğrenciler mezun olduktan sonra iş bulma ve proje imkanlarına sahip olabiliyorlar.

Coventry University Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan lisans ve yüksek lisans öğrencilerine yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi imkanı sunulmaktadır.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Coventry University Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Transkript ·         Diploma fotokopisi veya çalışıyorsanız iş yerinden referans ·         Bir akademik referans ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS, TOEFL) ·         Niyet Mektubu ·         Pasaport Fotokopisi Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Yüksek Lisans Kabul Koşulları ·         Kayıt Formu ·         Transkript ·         Diploma fotokopisi veya çalışıyorsanız iş yerinden referans ·         Bir akademik referans ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS, TOEFL) ·         Niyet Mektubu ·         Pasaport Fotokopisi Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

Coventry University Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans, programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Foundation Program da bulunmaktadır. Foundation Programı, uluslararası öğrencileri lisans programlarına hazırlayan bir yıllık bir programdır.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.