İngiltere Dil Okulları 2019

Dil okulları, yabancı dil bilgisini artırmak isteyenler için uzmanlar ile eğitim verir. Bu eğitimi yurtdışında almak birçok konuda avantaj sağlar. Yurtdışında bulunan dil okullarından hem kaliteli dil eğitimleri almak hem de günlük yaşamda yabancı dil pratiği yapmak mümkündür. İngiltere ise dil eğitimi için en fazla tercih edilen ülkelerin başında gelir ve birçok kaliteli dil okuluna ev sahipliği yapar. İngiltere, İngilizce'nin ana vatanı olarak dil eğitimi için ülkemizden ve diğer birçok ülkeden çok fazla ziyaret ediliyor. Özellikle öğrenciler tarafından İngiltere dil okullarına büyük önem veriliyor. İngiltere'nin farklı şehirlerinde birçok dil okulu bulunuyor ve bütün dil okulları çeşitli programlar ile kaliteli İngilizce eğitimleri veriyor.

İngiltere'de Bulunan Dil Okulları Nelerdir?

İngiltere'de faaliyet gösteren birçok dil okulu vardır. Bu dil okullarının sunduğu farklı programlara katılım sağlamak ve İngilizce'yi geliştirmek mümkündür. London School of English, ülkedeki en iyi dil okullarından biridir ve yıllardır kurumsal olarak eğitim verir. EC English ve Stafford House isimli dil okulları da dünya çapında her yerden gelen kişilere İngilizce eğitimleri veriyor. Bunun yanı sıra Kaplan International da İngiltere'de dil okuluna gitmek isteyenler için tercih edilebilecek okullardan biridir. İngiltere'de bunlar ve benzeri çok sayıda dil okulu bulunuyor. Ülkedeki dil okullarının birçoğu, kurumsal olarak uluslararası alanda eğitimler verir.

İngiltere'de Dil Okuluna Gitmenin Avantajları

İngiltere'de dil okuluna gitmenin birçok avantajı vardır. Çünkü İngiltere, dil eğitiminde en başta gelen ülkelerden biridir. Bu ülkede dil okuluna gitmenin avantajları şunlardır:

  • İngiltere dünya çapında bilinen çok kaliteli dil okullarına sahiptir ve birçok şehirde bu okullar bulunur.
  • Ülkede bulunan dil okulları yüksek kalitede eğitim verir ve uzman eğitim görevlileri ile dil bilgisini artırır.
  • Ülkedeki dil okullarında farklı kültürden diğer insanlar ile tanışmak ve bu sayede dil pratiği yapmak mümkündür.
  • Dil okulu haricinde günlük yaşamda da sürekli İngilizce pratiği yaparak yabancı dil geliştirilebilir.
  • Dil okuluna giderken aynı zamanda tatil de yapılır. Bu sayede hem eğitim alınır hem de iyi vakit geçirilir.

İngiltere'deki dil okullarında eğitim almanın bunlar ve benzeri birçok avantajı bulunuyor. İngilizce resmi dil olduğu için özellikle İngilizce eğitiminde dünyanın en iyi ülkelerinden biridir. Genel eğitim kalitesi de yüksek olduğu için dil eğitimi için idealdir.

İngiltere Dil Okulları Hangi Şehirlerde Bulunur?

İngiltere, dil okulu konusunda sayılı ülkelerinden biri olarak birçok şehrinde eğitim kurumlarına sahiptir. Ülkedeki nüfusun çoğunluğu Londra'da olduğu için bu şehirde daha fazla dil okulu faaliyet gösteriyor. Ancak bunun yanı sıra Manchester, Liverpool, Oxford, Bournemouth, Brighton gibi şehirlerde de çok kaliteli dil okulları bulunuyor. İngiltere, her şehrinde dil okulları ile yurtdışından gelen öğrencilere eğitim veriyor. Bu eğitimler kapsamında yabancı dile en iyi şekilde hâkim olmak ve sürekli gelişmek mümkündür.

İngiltere'de Dil Okulları Nasıl Eğitim Verir?

İngiltere'de bulunan dil okulları, birbirinden farklı eğitimler verirler. Bu eğitimler temel olarak çeşitli programlara ayrılmıştır. Yani eğitimler farklı sürelerde, farklı programlar kapsamında veriliyor. Bu sayede de herkes kendine en uygun dil programını ve okulunu tercih edebiliyor. İngiltere dil okullarında hem genel dil eğitimi hem de mesleki dil eğitimleri almak mümkündür. Dil okullarında her iki şekilde de eğitimler veriliyor. Yabancı dili geliştirmek için tercih edilebilecek ülkelerin başında yer alan İngiltere, uluslararası alanda eğitim veren dil okulları ile her şehrinde öğrencilere ev sahipliği yapıyor.

Yazar
9
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İngiltere köklü bir geçmişe sahip okulları ve iyi bir eğitim sistemiyle, yurtdışında ...
Amerika ülkesinde dil eğitimi almak adeta bir ayrıcalık olarak görülüyor. Üst ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim