Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

İngiltere Heriot-Watt University

Heriot-Watt University

Heriot Watt University, Birleşik Krallık, İskoçya’ da yer almaktadır ve kökenleri 1821 yılına kadar dayanmaktadır. Birleşik Krallık, Dubai ve Malezya’ da kampüsleri bulunmaktadır. Dünya çapında 312. Sırada yer almaktadır (QS World University Rankings 2017/2018) ve The Guardian University League Table 2018’ e göre Birleşik Krallık’ taki en iyi 30 üniversite arasında yer almaktadır.

Go Global kampüs değişim programı ile eğitiminizi Dubai ve Malezya’ daki kampüslere aktarabilirsiniz. İskoçya’ nın en çok uluslararası olanaklara sahip üniversitelerinden birisidir.

Heriot-Watt University Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi imkanı sunulabilmektedir.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Foundation Programları mevcuttur. Foundation Programı, AB / AEA ve AB üyesi olmayan öğrencileri Birleşik Krallık lisans programlarına hazırlayan bir yıllık bir programdır.

Heriot-Watt University Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS: 6.0) ·         Transkript Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS: 6.5) ·         Transkript Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

Heriot-Watt University Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölüme göre değişmektedir.

Tercih edilecek bölüme göre ücretler ve ekstra masraflar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans programları için tercih edilecek bölüme göre değişmektedir.

Tercih edilecek bölüme göre ücretler ve ekstra masraflar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.