Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

İngiltere Keele University

Keele University

Keele Üniversitesi, İngiltere, Staffordshire, Keele’ de yer almaktadır ve 1949 yılında kurulmuştur. 1962 yılında üniversite statüsü almıştır. Manchester ve Birmingham’ dan 1 saat uzaklıkta yer almaktadır. Dünya standartlarında bir eğitim sunmaktadır, çok kalabalık olmayan ancak kozmopolit bir öğrenci nüfusu vardır ve akademisyenlerle birebir iletişim imkanı sağlamaktadır. Öğrencilerin %96’ sı mezun olduktan sonra bir işe yerleşebilmiştir. 120 farklı milletten ve 150’ den fazla ülkeden uluslararası öğrencileri bulunmaktadır.

Keele University Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrencilere yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi verilebilmektedir. Ayrıca pathway programı bulunmaktadır.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Başka bir üniversiteden alınmış olan derslerin kredilerinin üniversiteye transfer edilme imkanı bulunmaktadır.

Keele University Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Lise Diploması ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS: 5.0 – 7.0 Tercih edilecek program ya da bölüme göre istenilen skor bu arada değişiklik göstermektedir.). Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul Koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Lisans Diploması ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (Tercih edilecek bölüme göre istenilen skor değişiklik göstermektedir.). Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

Keele University Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans, programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.