Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

İngiltere London Metropolitan University

London Metropolitan University

Üniversite Londra’da yer almaktadır. Lisans ve lisansüstü programların tam zamanlı ve yarı zamanlı seçenekleri bulunmaktadır. Destination of Leavers’ın araştırmalarına göre mezunların %95’i mezun olduktan sonra altı ay içinde iş bulabilmektedir.

Lisans derslerinde, işe yerleştirme, kampüs içinde deneyim gibi iş dünyasına hazırlık ile ilgili konular verilmekte ve profesyonel kuruluşlar tarafından düzenlenmektedir.

London Metropolitan University Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan lisans ve yüksek lisans öğrencilerine gerekli seviyeye gelebilmeleri için İngilizce eğitimi imkanı sunulmaktadır.

Foundation Programları mevcuttur. Foundation Programı, AB / AEA ve AB üyesi olmayan öğrencileri Birleşik Krallık lisans programlarına hazırlayan bir yıllık bir programdır.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

London Metropolitan University Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları:·         Kayıt Formu·         Niyet Mektubu·         Lise Diploması ve minimum 3.5 ortalama·         IELTS Belgesi (IELTS 6.0 – 7.0)Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.Yüksek Lisans Kabul Koşulları ·         Kayıt Formu·         Niyet Mektubu·         Lisans Diploması ve minimum 2.3 ortalama (Boğaziçi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi için ortalama 2.2 olabiliyor.)·         IELTS Belgesi (IELTS 6.0 – 7.0) Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

London Metropolitan University Ücretler

Lisans ücretleri programlara göre değişkenlik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans ücretleri programlara göre değişkenlik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.