Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

İngiltere Middlesex University

Middlesex University

Middlesex University İngilterenin Londra şehrinde 1878 yılında kurulmuştur. 140 yıllık bir geçmişe sahip olan bu okul Dubai, Malta ve Mauritus’da kampüslere sahiptir.

Middlesex Üniversitesi'nin Hendon kampüsü, kuzeybatı Londra'da elverişli bir konuma sahiptir. Camden Town'a sadece 15 dakika ve Charing Cross ve Oxford Circus'a yaklaşık 20 dakika uzaklıktadır. Middlesex Üniversitesi kampüs tesislerinde son yıllarda 200 milyon poundun üzerinde yatırım yapmıştır.

İngiltere'nin başkentinde bulunan Middlesex Üniversitesi, Sanat ve Yaratıcı Endüstriler, Profesyonel ve Sosyal Hizmetler ve Bilim ve Teknoloji fakültelerinde lisans programları, yüksek lisans,ve doktora programları gibi bir takım programlar sunmaktadır.

Sanat ve Yaratıcı Endüstriler Fakültesi: Öğrencileri dostça, kapsayıcı ve yenilikçi bir çevreye ilham veren ve onlara meydan okuyan heyecan verici bir yaratıcı merkez. Portföyünde animasyon, gazetecilik, güzel sanatlar, grafik tasarım ve dijital medya bulunmaktadır.

Profesyonel ve Sosyal Hizmetler Fakültesi: Bu fakülte, iş, hukuk, sağlık ve iş temelli öğrenmeyi içeren geniş bir yelpazeyi bir araya getirmektedir.

Fen ve Teknoloji Fakültesi: Uluslararası öğrenciler arasında daha popüler olan fakültelerden biri; biyomedikal bilimler, bilgisayar bilimleri, tasarım mühendisliği, elektronik mühendisliği, telekomünikasyon ve bilgisayar mühendisliği, matematik ve istatistik, bilgi sistemleri ve çevre bilimlerini içerir.

Çok çeşitli öğrenci bedenlerini (kampüste temsil edilen 140 kadar milliyetle) karşılamak için Middlesex Üniversitesi, bir dizi ücretsiz destek hizmeti, dil öğrenme fırsatları ve yüksek lisans seviyesinde bulunan öğrenim ücretlerinin yüzde 50'sine kadar olan uluslararası burslar sunmaktadır.

Tüm dersler İngilizce olarak verilmektedir, ancak bazı kurslar Çince ve / veya Mandarin olarak da verilmektedir. Üniversite ayrıca, öğrencilere birbirlerine öğretebilecekleri bir dil programı sunmaktadır.

Middlesex University Tercih Nedenleri

- Uluslararası Öğrenci Ofisi yeni kabul edilen tüm uluslararası öğrenciler için ilk duraktır. Personeller farklı kültür ve eğitim sistemlerinden gelen öğrencilerin ihtiyaçlarına duyarlıdır.

- Öğrencilerin, okul kampüsünde işe başvurma şansı olduğu gibi, dışarıdaki işlere başvurma konusunda destek alma şansları da vardır.

- İngilizce yeterliliğine sahip olmayan öğrenciler için İngilizce kursu alma şansı vardır.

- Üniversiteye geçiş için danışma ve destek birimi vardır.

Middlesex University Kabul Şartları

Sertifika ve Mesleki Diploma Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:   6.0 TOEFL:  550 (Paper Based Test) /  80 (İnternet Based Test) Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:     6.5 TOEFL:   560 (Paper Based Test) / 84 (İnternet Based Test) Yüksek Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:     6.5 TOEFL:   580 (Paper Based Test) / 88 (İnternet Based Test)

Middlesex University Ücretler

Sertifika, mesleki diploma ve lisans ücretleri bölüme ve alınan kredilere göre değişiklik göstermektedir.

Kay ı t S ü reci: -Online form doldurulduktan sonra kayıt ücreti 100£ yatırılarak ilk aşama tamamlanır.

-Okuldan gelen kabul mektubundan sonra ilk yarıyıl ücreti ödenir.

-Ödeme onayı ve kabul mektubuyla beraber vize süreci başlatılır.

-Vize çıktıktan sonra kayıt kesinleştirilir.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.