Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

İngiltere Newcastle University

Newcastle University

University of New Castle, Avustralya, New South Wales’ te, Callaghan’ da yer almaktadır ve 1965 yılında kurulmuştur. Okulun 100’ de fazla ülkeden uluslararası öğrencisi bulunmaktadır. QS World University Rankings’ e göre dünyanın en iyi 1.000 üniversitesi arasında 214. sırada yer almaktadır. Ayrıca 15 disiplinde dünyada en iyi ilk 200 üniversite arasında yer almaktadır.

Newcastle University Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrencilere yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi verilebilmektedir.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Başka üniversitelerden alınmış olan derslerin kredilerinin transfer edilebilme imkanı olabilmektedir.

Newcastle University Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları:·         Kayıt Formu·         Diploma / Transkript·         Pasaport·         CV·         İş tecrübelerinizi içeren mektup·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (Tercih edilen bölümlere göre skorlar değişiklik göstermektedir.)Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları değişiklik göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Başvurudan önce yeniden kontrol edilmesi gerekmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul koşulları:·         Kayıt Formu·         Diploma / Transkript·         Pasaport·         CV·         İş tecrübelerinizi içeren mektup·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (Tercih edilen bölüme göre skorlar değişiklik göstermektedir.) Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları değişiklik göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Başvurudan önce yeniden kontrol edilmesi gerekmektedir.

Newcastle University Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans, programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.