Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

İngiltere University College London

University College London

UCL, dünyanın en iyi multidisipliner üniversitelerinden biridir ve araştırma ve öğretiminin kalitesiyle uluslararası bir üne sahiptir.

Araştırma alanındaki bir dünya lideri, en son Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi (REF) 2014'te göze çarpan sonuçlarla, UCL tıptan dile, hukuka, mühendislikten tarihe ve astrofiziğe kadar olan konularda mükemmel öğretim merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. Disiplinler arası çalışma teşvik edilir ve tüm çalışma alanlarının birbirlerini bilgilendirip zenginleştirebileceği inancı programlarına dokunur. 1901'de ödüllerin kurulmasından bu yana her on yılda en az bir Nobel Ödülü sahibi olur.

Londra da ki merkezi konumu, öğrencilere sadece dünyaca ünlü kültür ve gece hayatına değil aynı zamanda akademik kaynaklara da erişmelerini sağlar. UCL, sayısız hastaneye, müzeye, galeriye, kütüphaneye ve meslek kuruluşlarına yakın ve öğretim ve araştırma bağlantılarına sahiptir. Uluslararası öğrenciler, öğrenci nüfusun neredeyse yarısını oluşturuyor ve 150'den fazla ülkeden geliyor ve UCL'ye kozmopolit bir atmosfer katıyor. Öğretmenlerimize küresel bir perspektifi yerleştirmek için çok çalışıyoruz ve bir dönem veya bir yıl boyunca yurtdışında öğrenim görmek için birçok fırsat var - öğrencilerin yaklaşık% 25'i başka bir ülkede lisans programlarının bir parçası olarak yer alabiliyorlar.

University College London Tercih Nedenleri

- Uluslararası Öğrenci Ofisi yeni kabul edilen tüm uluslararası öğrenciler için ilk duraktır. Personeller farklı kültür ve eğitim sistemlerinden gelen öğrencilerin ihtiyaçlarına duyarlıdır.

- Öğrencilerin, okul kampüsünde işe başvurma şansı olduğu gibi, dışarıdaki işlere başvurma konusunda destek alma şansları da vardır.

- İngilizce yeterliliğine sahip olmayan öğrenciler için İngilizce kursu alma şansı vardır.

- Üniversiteye geçiş için danışma ve destek birimi vardır.

University College London Kabul Şartları

Sertifika ve Mesleki Diploma Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:   6.0 TOEFL:  550 (Paper Based Test) /  80 (İnternet Based Test) Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:     6.5 TOEFL:   560 (Paper Based Test) / 84 (İnternet Based Test) Yüksek Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:     6.5 TOEFL:   580 (Paper Based Test) / 88 (İnternet Based Test)

University College London Ücretler

Sertifika, mesleki diploma ve lisans ücretleri bölüme ve alınan kredilere göre değişiklik göstermektedir.

Kay ı t S ü reci: -Online form doldurulduktan sonra kayıt ücreti 100£ yatırılarak ilk aşama tamamlanır.

-Okuldan gelen kabul mektubundan sonra ilk yarıyıl ücreti ödenir.

-Ödeme onayı ve kabul mektubuyla beraber vize süreci başlatılır.

-Vize çıktıktan sonra kayıt kesinleştirilir.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.