Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

İngiltere University of Hertfordshire

University of Hertfordshire

Hertfordshire Üniversitesi iddialı ve girişimci bir üniversitedir ve yakın zamanda prestijli Times Higher Education “Yılın Girişimci Üniversitesi” ödülüne layık görülmüştür. Öğretim, öğrenim ve araştırma alanlarında mükemmeliyet sunar ve öğrencileri her şeyin kalbinde yer alır.

Mezunların istihdam edilebilirliğine odaklanan, ülkenin önde gelen, üniversiteye yön veren üniversitesidir. Öğrencilere kariyer başarısı için en iyi şansı veren, işverenlerin aradığı bilgi, pratik beceri ve deneyim sağlar. Bilgi, beceri ve yetkinlikleri için talepte bulunan yüksek oranda istihdam edilebilir mezunlar üretmek, University of Hertfordshire'da bir önceliktir.

Yurtdışında 2,800'den fazla olmak üzere, 85'den fazla ülkeyi temsil eden 27.200'den fazla öğrenci ile Hertfordshire Üniversitesi, gerçekten uluslararası bir topluluktur.

Sanat ve Tasarım, Muhasebe ve Finans, İşletme ve Yönetim, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Beşeri Bilimler, Hukuk ve Eğitim, Eczacılık, Psikoloji ve Biosciences gibi lisansüstü ve lisansüstü düzeylerinde, 500'ün üzerinde ders sunmaktadır.

Üniversitenin dersleri iş, endüstri, meslekler ve kamu sektörü ile istişare edilerek geliştirilmiştir. Yüksek mesleki içeriği, Hertfordshire Üniversitesi mezunları uzmanlık alanlarında kalifiye olan diğer birçok mezundan daha “iş hazır” dır. Mezuniyet öğrencileri, tatmin edici bir kariyer için ihtiyaç duydukları her şeye sahiptir - profesyonel bir nitelik, yaşam becerileri, pratik deneyim ve 160.000'den fazla mezun dünya çapında bir aileyi içeren sürekli büyüyen iletişim ağı.

Üniversite, mükemmel Hertfordshire kırsalındaki Londra'nın merkezinden trenle sadece 25 dakika ve başkentin dört havalimanının dördünün tümüne kolayca ulaşabileceğiniz mükemmel bir konuma sahiptir.

Üniversitenin Hatfield'deki iki kampüsü sadece on dakikalık yürüme mesafesindedir ve yaşamak ve çalışmak için güvenli ve çekici yerlerdir.

Kampüste, 2.000 kapasiteli eğlence tesisi - Forum, canlı eğlence, bar, alışveriş ve yemek mekanlarında en iyilerini sunan heyecan verici ve çağdaş bir mekandır. Sports Village, Birleşik Krallık'taki en iyi üniversite spor ve fitness tesislerinden bazılarına sahiptir. Üniversitedeki öğrenciler, başarılı bir dizi kulüp, toplum ve Öğrenci Birliği etkinliğinin yanı sıra birinci sınıf bir eğitim deneyimi ile canlı bir sosyal hayatın tadını çıkarırlar.

University of Hertfordshire Tercih Nedenleri

- Uluslararası Öğrenci Ofisi yeni kabul edilen tüm uluslararası öğrenciler için ilk duraktır. Personeller farklı kültür ve eğitim sistemlerinden gelen öğrencilerin ihtiyaçlarına duyarlıdır.

- Öğrencilerin, okul kampüsünde işe başvurma şansı olduğu gibi, dışarıdaki işlere başvurma konusunda destek alma şansları da vardır.

- İngilizce yeterliliğine sahip olmayan öğrenciler için İngilizce kursu alma şansı vardır.

- Üniversiteye geçiş için danışma ve destek birimi vardır.

University of Hertfordshire Kabul Şartları

Sertifika ve Mesleki Diploma Programları İngilizce Kabul Koşulları:IELTS:   6.0TOEFL:  550 (Paper Based Test) /  80 (İnternet Based Test)Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları:IELTS:     6.5TOEFL:   560 (Paper Based Test) / 84 (İnternet Based Test)Yüksek Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları:IELTS:     6.5TOEFL:   580 (Paper Based Test) / 88 (İnternet Based Test)

University of Hertfordshire Ücretler

Sertifika, mesleki diploma ve lisans ücretleri bölüme ve alınan kredilere göre değişiklik göstermektedir.

Kay ı t S ü reci: -Online form doldurulduktan sonra kayıt ücreti 100£ yatırılarak ilk aşama tamamlanır.

-Okuldan gelen kabul mektubundan sonra ilk yarıyıl ücreti ödenir.

-Ödeme onayı ve kabul mektubuyla beraber vize süreci başlatılır.

-Vize çıktıktan sonra kayıt kesinleştirilir.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.