Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

İngiltere University of Lincoln

University of Lincoln

Tarihi katedral şehrinde bulunan, adını Lincoln ile paylaşan Lincoln Üniversitesi (UoL) köklerini 1861'e kadar izler.

1992 yılında üniversite statüsü verilen UoL, şu anda öğrenci nüfusu arasında yaklaşık 100 farklı milletten oluşan 13.000 öğrenciye ev sahipliği yapıyor.

Üniversitenin ana kampüsü, su kenarındaki konaklama birimleri, performans sanatları merkezi, Engine Shed canlı müzik merkezi ve çok sayıda bar ve restoran içeren tablo güzelliğindeki Brayford Pool Marina'da yer almaktadır. Riseholme ve Holbeach'in Lincolnshire kasabalarında iki tane daha kırsal kampüs var.

Brayford Pool, son zamanlarda, bilim-öğrencilerine profesyonel standartlar sunmak için tasarlanan daha büyük bir Bilim ve İnovasyon Parkı projesinin parçası olan kayıt stüdyoları, üretim stüdyoları ve araştırma laboratuvarları gibi tesislerde milyonlarca poundluk bir yatırımdan yararlanmıştır.

Kampüsün yeniden yapılanması,öğrencilerin Siemens gibi büyük işverenler ile daha yakın bağlara sahip olmasını saplamıştır.

Üniversite, endüstriye bağlılığı ve iş geliştirme merkezindeki yaklaşımı için ödüller kazanmıştır Sparkhouse, 300'den fazla yeni işletmenin gelişimini desteklemiştir.

UoL ayrıca, Lincoln Kitap Festivali, Lincolnshire İş Ödülleri ve Spor Ödülleri ve Dijital Kültür Frekans Festivali'ne katılımla yerel topluluğu desteklemekten gurur duymaktadır. Ayrıca, uluslararası alanda tanınmış uzmanların bilgilerini paylaşmaya davet ettiği ücretsiz konferanslara ev sahipliği yapıyor.

University of Lincoln Tercih Nedenleri

- Uluslararası Öğrenci Ofisi yeni kabul edilen tüm uluslararası öğrenciler için ilk duraktır. Personeller farklı kültür ve eğitim sistemlerinden gelen öğrencilerin ihtiyaçlarına duyarlıdır.

- Öğrencilerin, okul kampüsünde işe başvurma şansı olduğu gibi, dışarıdaki işlere başvurma konusunda destek alma şansları da vardır.

- İngilizce yeterliliğine sahip olmayan öğrenciler için İngilizce kursu alma şansı vardır.

- Üniversiteye geçiş için danışma ve destek birimi vardır.

University of Lincoln Kabul Şartları

 Sertifika ve Mesleki Diploma Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:   6.0 TOEFL:  550 (Paper Based Test) /  80 (İnternet Based Test) Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:     6.5 TOEFL:   560 (Paper Based Test) / 84 (İnternet Based Test) Yüksek Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:     6.5 TOEFL:   580 (Paper Based Test) / 88 (İnternet Based Test)

University of Lincoln Ücretler

Sertifika, mesleki diploma ve lisans ücretleri bölüme ve alınan kredilere göre değişiklik göstermektedir.

Kay ı t S ü reci: -Online form doldurulduktan sonra kayıt ücreti 100£ yatırılarak ilk aşama tamamlanır.

-Okuldan gelen kabul mektubundan sonra ilk yarıyıl ücreti ödenir.

-Ödeme onayı ve kabul mektubuyla beraber vize süreci başlatılır.

-Vize çıktıktan sonra kayıt kesinleştirilir.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.