Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

İngiltere University of Surrey

University of Surrey

Surrey Üniversitesi 1966'da kuruldu, ancak kökleri 19. yüzyıla kadar uzanmaktadır.Saygın bir kamu üniversite olan Surrey yaklaşık 14.000 öğrenciye ve uluslararası bir kampüse sahiptir.

Surrey Üniversitesi bilim, mühendislik, tıp ve iş alanlarında uzmanlaşmıştır. En önemli gelişmelerinden biri, 1985'te Surrey Research Park'ın açılışıydı. Şu anda araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunan 100'den fazla şirket var. Bunların çoğu, üniversitenin kendi fakültelerinin çalışmasıyla yakından ilişkili.

Stag Hill ve Manor Park'ın güzel, güvenli ve güvenli kampüslerinde yer alan University of Surrey, tarihi pazar kenti Guildford'a 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. İngiltere'nin en güvenli ilçesi olan Surrey'in kalbinde yer alan Universite, Londra'nın merkezine trenle sadece 34 dakika uzaklıktadır ve Heathrow ve Gatwick havaalanlarına yakın bir konumdadır.

Surrey Üniversitesi son teknoloji olanaklar sunmaktadır ; modern konferans salonları, öğretim odaları, bilgisayar, fen laboratuvarları, kütüphane, kitapçı, postane, market, banka çamaşırhane ve yiyecek ve içecek satış yerleri. Üniversitenin her iki kampüsünde de tüm uluslararası öğrenciler için yeterli öğrenci konaklaması vardır. Yaklaşık 2.500 en-suite oda ve yeni bir öğrenci köyü ile, üniversite, yüksek kaliteli konaklama sunmaktan mutluluk duymaktadır.

University of Surrey Tercih Nedenleri

- Uluslararası Öğrenci Ofisi yeni kabul edilen tüm uluslararası öğrenciler için ilk duraktır. Personeller farklı kültür ve eğitim sistemlerinden gelen öğrencilerin ihtiyaçlarına duyarlıdır.

- Öğrencilerin, okul kampüsünde işe başvurma şansı olduğu gibi, dışarıdaki işlere başvurma konusunda destek alma şansları da vardır.

- İngilizce yeterliliğine sahip olmayan öğrenciler için İngilizce kursu alma şansı vardır.

- Üniversiteye geçiş için danışma ve destek birimi vardır.

University of Surrey Kabul Şartları

Sertifika ve Mesleki Diploma Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:   6.0 TOEFL:  550 (Paper Based Test) /  80 (İnternet Based Test) Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:     6.5 TOEFL:   560 (Paper Based Test) / 84 (İnternet Based Test) Yüksek Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:     6.5 TOEFL:   580 (Paper Based Test) / 88 (İnternet Based Test)

University of Surrey Ücretler

Sertifika, mesleki diploma ve lisans ücretleri bölüme ve alınan kredilere göre değişiklik göstermektedir.

Kay ı t S ü reci: -Online form doldurulduktan sonra kayıt ücreti 100£ yatırılarak ilk aşama tamamlanır.

-Okuldan gelen kabul mektubundan sonra ilk yarıyıl ücreti ödenir.

-Ödeme onayı ve kabul mektubuyla beraber vize süreci başlatılır.

-Vize çıktıktan sonra kayıt kesinleştirilir.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.