Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

İngiltere University of Warwick

University of Warwick

Cesurluk, hayal gücü ve işbirliğinden doğan Warwick Üniversitesi, en yüksek akademik ve araştırma standartlarına sahip, dünya lideri bir üniversitedir.

Coventry'deki kampüs, 150'den fazla ülkeden 26.500'den fazla öğrenciyi ağırlıyor. İngiltere'nin ve dünyanın en büyük üniversitelerinin sıralamasında sürekli olarak varlıkları var ve 2014 Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi, İngiltere araştırma üniversiteleri arasında 7. sırada yer alıyor. Bu da yeni düşüncenin zirvesinde yan dallarda öğrenim görecekleri anlamına geliyor.

Warwick sürekli öğrenci hizmetleri ve kampüs tesislerine yatırım yapmaktadır. Kariyer danışmanlığı, ücretsiz danışmanlık ve sağlık hizmetleri için konaklama yardımından mükemmel destek vermektedirler. The Oculus'da, eğitim ve öğrenim binalarında öğrenim görebilir ve kısa bir süre sonra yeni bir SportsHub deneyimi yaşayabilirsiniz.

Huzurlu yeşillikler ve hareketli şehirlerle çevrili olan tesis, İngiltere ve Avrupa'nın dört bir yanına seyahat etmek için ulaşım ağına erişebiliyor.

Enerjinizi ve kararlılığınızı başarıya ulaştıracak olursanız, size emellerinizi her yere ulaştırma potansiyeli sunmaktadırlar.

University of Warwick Tercih Nedenleri

- Uluslararası Öğrenci Ofisi yeni kabul edilen tüm uluslararası öğrenciler için ilk duraktır. Personeller farklı kültür ve eğitim sistemlerinden gelen öğrencilerin ihtiyaçlarına duyarlıdır.

- Öğrencilerin, okul kampüsünde işe başvurma şansı olduğu gibi, dışarıdaki işlere başvurma konusunda destek alma şansları da vardır.

- İngilizce yeterliliğine sahip olmayan öğrenciler için İngilizce kursu alma şansı vardır.

- Üniversiteye geçiş için danışma ve destek birimi vardır.

University of Warwick Kabul Şartları

Sertifika ve Mesleki Diploma Programları İngilizce Kabul Koşulları: IELTS:   6.0TOEFL:  550 (Paper Based Test) /  80 (İnternet Based Test)Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları:IELTS:     6.5TOEFL:   560 (Paper Based Test) / 84 (İnternet Based Test)Yüksek Lisans Programları İngilizce Kabul Koşulları:IELTS:     6.5 TOEFL:   580 (Paper Based Test) / 88 (İnternet Based Test)

University of Warwick Ücretler

Sertifika, mesleki diploma ve lisans ücretleri bölüme ve alınan kredilere göre değişiklik göstermektedir.

Kay ı t S ü reci: -Online form doldurulduktan sonra kayıt ücreti 100£ yatırılarak ilk aşama tamamlanır.

-Okuldan gelen kabul mektubundan sonra ilk yarıyıl ücreti ödenir.

-Ödeme onayı ve kabul mektubuyla beraber vize süreci başlatılır.

-Vize çıktıktan sonra kayıt kesinleştirilir.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.