Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

İngiltere University of Worcester

University of Worcester

University of Worcester, Birleşik Krallık, Worcester’ da yer almaktadır ve 1946 yılında kurulmuştur. Birleşik Krallık’ taki en güvenlikli şehirlerden birisidir ve zengin tarihi, mimarisi, spor ve kültür mekanları bulunmaktadır ve okul şehrin merkezinde yer almaktadır. Üniversitenin ilk yılında öğrencilere kampüste konaklama garantisi verilmektedir. Öğrencilerin %92’ si mezun olduktan sonra 6 ay içinde bir işe yerleşebilmektedir.

University of Worcester Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrencilere yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi verilebilmektedir.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Başka üniversitelerden alınmış olan derslerin kredilerinin transfer edilebilme imkanı olabilmektedir.

University of Worcester Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Transkript ·         Diploma veya sertifika fotokopileri ·         2 Adet Akademik Referans ·         Niyet Mektubu ·         Pasaport ve kimlik fotokopisi ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS: 6.0) Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Transkript ·         Diploma veya sertifika fotokopileri ·         2 Adet Akademik Referans ·         Niyet Mektubu ·         Pasaport ve kimlik fotokopisi ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS: 6.0) Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

University of Worcester Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans, programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.