Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Kanada Art Institute of Vancouver Üniversitesi

Art Institute of Vancouver

Kökenleri 1979 yılında Buttertree School of Sound’ a kadar uzanan okul, daha sonra Dijital Görüntüleme ve Ses Merkezi haline gelmiştir. Okul, 2002 yılında Sanat Enstitüleri tarafından satın alındı ve 2003 yılında ünlü Dubrulle Uluslararası Mutfak ve Kanada Koleji'ni ekledi. 2017'de Vancouver Sanat Enstitüsü, LCI Education ağının bir üyesi olan LaSalle College Vancouver oldu.

2004'ten beri LaSalle College Vancouver, Animasyon, Mutfak Sanatları, Dijital Film ve Video, Etkinlik Yönetimi, Oyun Sanat ve Tasarım, Grafik Tasarım, İç Tasarım, Profesyonel Kayıt Sanatları, VFX gibi çeşitli alanlarda heyecan verici uygulamalı sanat programları ve Film ve Televizyon, Video Oyun Programlama ve Web Tasarımı programları eğitimi vermektedir.

Bachelor, Advance Diploma, Diploma, Certificate programları bulunmaktadır.

Art Institute of Vancouver Kabul Şartları

Başvuru Ücreti                                   : $150 Transcript ve Diploma Pasaport kopyası Niyet Mektubu IELTS / TOEFL   Certificate / Diploma                                                             Bachelor IELTS (Academic)                  : 5,5                                        6,5 TOEFL (Computer Based)      : 197                                       213 TOEFL(IBT)                           : 75                                         80 TOEFL(paper)                        : 530                                       550   Bachelor’s Degree Programı öğrencileri için Accuplacer test yapılmaktadır. Akademik Yerleştirme sınav sonuçlarına göre öğrenciler, geçiş dersleri almaktadır ve ders sonuçlarının minimum C harfi olması gerekmektedir.  Bachelor’s Degree Program Ücreti (180 kredi)                      :  $99,00 Advanced Diploma Program Ücreti (90 kredi)                       : $49,500 Diploma Program Ücreti (30 – 105 Kredi)                 :$16,500 – $60,500 Certificate Program Ücreti (30 Kredi)                        : $ 16,500 Ek Bilgi: EC, Embassy English, ELS, ILAC, ILSC ve birçok dil okulu ile anlaşması bulunan okul, dil seviyesi için istenen seviyeyi dil okullarında tamamladıktan sonra öğrenciler bölüme başlamaktadır. 

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.