Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Kanada Camosun College Üniversitesi

Camosun College

Camosun College, Kanada, British Columbia bölgesinde Victoria’da yer almaktadır. Interurban ve Lansdowne olmak üzere iki kampüsü bulunmaktadır. British Columbia’daki en büyük devlet college’ıdır. 80’ den fazla ülkeden 1.600 uluslararası öğrencisi bulunmaktadır. 19.000 öğrencisi, 160’ tan fazla programı ve 1.100’den fazla çalışanı vardır.

Camosun College Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS: 6.0 – TOEFL IBT: 83) ·         Transkript Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS: 6.5 – TOEFL IBT: 88) ·         Transkript Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

Camosun College Ücretler

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrenciler için yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi imkanı bulunmaktadır.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Foundation Programları mevcuttur ve 10.000 GBP olarak ücretlendirilmektedir. Tercih ettiğiniz bölüm için Foundation Programı, AB / AEA ve AB üyesi olmayan öğrencileri Birleşik Krallık lisans programlarına hazırlayan bir yıllık bir programdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.