Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Kanada Mount Royal University

Mount Royal University

Mount Royal University, Kanada, Calgary’de yer almaktadır. 1910 yılında kurulmuştur. Üniversite, öğretmen ve genel eğitim deneyimi kalitesi ile en iyi Kanada üniversiteleri arasında yer almaktadır ve ödüllü öğretim üyeleri bulunmaktadır. Sınıflar ortalalama 29 kişiden oluşmaktadır ve kalabalık olmaması nedeniyle rahat ve öğretmenle iletişimin daha kuvvetli olduğu bir eğitim imkanı sunmaktadır. Mount Royal University lisans sonrası eğitim konusuna odaklanmıştır ve 100 yıldan uzun bir süredir bu konuda eğitim vermektedir. Aynı zamanda İngilizce eğitimi de verilmektedir.

Mount Royal University Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan lisans öğrencileri için yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi imkanı sunulmaktadır. Foundation Level, Academic English, English for Professional and Advanced Communication gibi programları bulunmaktadır.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Mount Royal University Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         İngilizce seviyesine gösteren belge (IELTS 6.5 – TOEFL 83) ·         Transkript Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

Mount Royal University Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölüme göre 21.500 CAD ile 23.000 CAD arasında değişiklik göstermektedir.

Tercih edilecek bölüme göre ücretler ve ekstra masraflar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Foundation Program da bulunmaktadır. Foundation Programı, uluslararası öğrencileri lisans programlarına hazırlayan bir yıllık bir programdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.