Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Kanada North Island College Üniversitesi

North Island College

North Island College, Kanada Vancouver’da yer almaktadır ve 1975’te kurulmuştur. 34 farklı ülkeden 350’den fazla öğrenci gelmektedir ve 70’ten fazla programı bulunmaktadır. Campbell River Kampüs, Comox Valley Kampüs, Mount Waddington Kampüs, Port Alberni Kampüs olmak üzere 4 adet kampüsü bulunmaktadır. 4 kampüsünde yıllık 9.000’ den fazla öğrencisi bulunmaktadır ve kampüste eğitim ya da online eğitim imkanları sunulmaktadır.

North Island College Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrenciler için yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi imkanı bulunmaktadır.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

North Island College Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS: 6.0, TOEFL IBT: 80) ·         Transkript ·         Pasaport fotokopisi   Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS: 6.0, TOEFL IBT: 80) ·         Transkript ·         Pasaport fotokopisi

North Island College Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölüme göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Tercih edilecek bölüme göre ücretler ve ekstra masraflar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans programları için tercih edilecek bölüme göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Tercih edilecek bölüme göre ücretler ve ekstra masraflar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.