Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Kanada Royal Roads University

Royal Roads University

Royal Roads Üniversitesi, Kanada, Victoria’ da yer almaktadır ve 75 yıllık bir tecrübesi bulunmaktadır. 5.300 öğrencisi bulunmaktadır ve bu öğrenci nüfusunun yaklaşık 550’den fazlasını 60’ tan fazla farklı ülkeden gelen öğrencilerden oluşmaktadır. Sınıf mevcudu maksimum 25 öğrenciden oluşmaktadır.

Royal Roads University Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrencilere yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi verilebilmektedir. Ayrıca pathway programları da bulunmaktadır.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Başka üniversitelerden alınmış olan derslerin üniversiteye transfer edilme imkanı vardır.

Royal Roads University Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS: 5.5 TOEFL: 60 ve transfer hazırlık programı veya IELTS: 6.5 TOEFL IBT: 88) ·         Pasaport Fotokopisi ·         Diploma/Transkript ·         Banka Hesap Özeti ·         Direk girecek öğrenciler için 2 referans mektubu ve cv Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul Koşulları: ·         Kayıt Formu ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (IELTS: 6.5, TOEFL IBT: 88) ·         Pasaport Fotokopisi ·         Diploma/Transkript ·         Banka Hesap Özeti ·         Direk girecek öğrenciler için 2 referans mektubu ve cv Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

Royal Roads University Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans, programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.