Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Kanada Seneca College Üniversitesi

Seneca College

Kanada Greater Toronto bölgesinde 10 farklı kampüsüyle Seneca College büyüklüğü, çeşitliliği ve endüstri liderleri ile olan ortaklıkları sayesinde öğrencilerine tam zamanlı ve yarı zamanlı birçok öğrenim seçeneği sunabilmektedir.

Seneca College eğitim sistemine göre eğitim ulaşılabilir ve esnek olmalıdır bu yüzden Seneca, sınıf içi öğrenimden, çevirim içi öğrenime , iş hayatına hazırlanıp hem eğitim alıp hem de maaşlı çalışabileceğiniz programlara kadar çok çeşitli öğretim tekniklerini öğrencilerine işletme , finans, teknoloji, uygulamalı sanatlar gibi programlarda deneyimleme fırsatı sunmaktadır.

Seneca College Kabul Şartları

Tüm adaylar programlara başlayabilmek IELT veya TOEFL için geçerli bir puan sunmalıdırlar. Sınavlardan yeterli puan sunamayan öğrenciler Seneca İngilizce Hazırlık programına katılıp başarıyla tamamlamalıdırlar. Akademik yeterlilik 2 yıllık Diploma ve 3 yıllık Advanced Diploma programları için; 10 , 11 ve 12. Sınıf aldığınız tüm dersleri gösteren Lise transkripti. Lise diploması. International English Test Scores: Minimum TOEFL 550 (yazılı) veya 80 (internet) - TOEFL skoru veya, Hiçbir bentten 5.5 altı not almamak kaydıyla Akademik IELTS ten 6.0 almak veya, 58 Pearson Test skoru   4 yıllık programlar için; 10 , 11 ve 12. Sınıf aldığınız tüm dersleri gösteren Lise transkripti. Lise diploması. International English Test Scores: Minimum TOEFL 570 (yazılı) veya 84 (internet) - TOEFL skoru veya, Hiçbir bentten 6.0 altı not almamak kaydıyla Akademik IELTS ten 6.5 almak veya, 60 Pearson Test skoru 1 yıllık sertifika programları için; 10 , 11 ve 12. Sınıf aldığınız tüm dersleri gösteren Lise transkripti. Lise diploması. International English Test Scores: Minimum TOEFL 550 (yazılı) veya 80 (internet) - TOEFL skoru veya, Hiçbir bentten 5.5 altı not almamak kaydıyla Akademik IELTS ten 6.0 almak veya, 58 Pearson Test skoru

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.