Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Kanada Thompson Rivers University

Thompson Rivers University

Thompson Rivers University, Kanada, British Columbia’ da yer almaktadır ve 1970 yılında kurulmuştur. Okulun Kamloops ve Williams Lake kampüslerinde kampüste ve uzaktan eğitim alan yaklaşık 26.000 öğrencisi bulunmaktadır. Öğrenci nüfusu 89 ulustan gelen 3.000 öğrenciden oluşmaktadır. Okulun amacı öğrencilerine ve fakülte personeline küresel dünyaya katılım alanında destek sağlamak için faaliyetler geliştirmek ve bu konuda yönlendirmektedir.

Thompson Rivers University Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrencilere yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi verilebilmektedir.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Başka üniversitelerden alınmış olan derslerin kredilerinin transfer edilebilme imkanı olabilmektedir.

Thompson Rivers University Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Diploma / Transkript ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (TOEFL IBT: 88, TOEFL PBT: 570, IELTS: 6.5) ·         Öğrenci minimum 17 yaşında olmalıdır Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları değişiklik gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Niyet Mektubu ·         Diploma / Transkript ·         Referans Mektubu ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (TOEFL IBT: 88, TOEFL PBT: 570, IELTS: 6.5) Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları değişiklik gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

Thompson Rivers University Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans, programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.