Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Kanada University of Guelph

University of Guelph

University of Guelph Kanada’ da yer almaktadır, Toronto ve Ridgetown’ da kampüsleri bulunmaktadır. 1874 yılında kurulmuştur. 100’ den fazla ülkeden 1.200 uluslararası öğrencisi vardır ve toplamda 28.000 öğrencisi, 800’ den fazla öğretim üyesi bulunmaktadır. The U.S. News’ te Kanada’ da en iyi 18, Dünya’ da en iyi 420 üniversite arasında yer almaktadır. Okulun amacı, sürekli değişen dünyada öğrencilere fark yaratacak beceriler kazandırmak ve bilgiyi eyleme dönüştürebilen bireyler yetiştirmektir.

University of Guelph Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan öğrencilere yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi verilebilmektedir.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Başka üniversitelerden alınmış olan derslerin kredilerinin transfer edilebilme imkanı olabilmektedir.

University of Guelph Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Diploma/Transkript ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (TOEFL IBT: 89, TOEFL PBT: 600, TOEFL CBT: 250, IELTS: 6.5) Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Diploma/Transkript ·         2 Adet Akademik Referans ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge (TOEFL IBT: 89, TOEFL PBT: 600, TOEFL CBT: 250, IELTS: 6.5) Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık gösterebilmektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

University of Guelph Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans, programları için tercih edilecek bölümü göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.