Ankara / Taksim / Kadıköy / İzmir / Toronto Adres Bilgileri
Bize Sorun: İletişim Formu

Kanada University of Windsor

University of Windsor

University of Windsor, Kanada, Ontario’da yer almaktadır ve 1857 yılında kurulmuştur. Yüksek lisans ve lisans programlarında 15.000 öğrencisi bulunmaktadır ve yaklaşık 100 farklı ülkeden %17’ den fazla uluslararası öğrencileri bulunmaktadır. Windsor’ un merkezinde yer almaktadır. Çok sayıda yüksek lisans, lisans ve hukuk, işletme, mühendislik gibi profesyonel programları bulunmaktadır.

University of Windsor Tercih Nedenleri

İngilizce yeterliliği bulunmayan lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin yeterli düzeye ulaşmaları için gereken İngilizce eğitimi imkanı sunulabilmektedir.

Belirli programlarda online eğitim bulunmaktadır.

Ayrıca, sertifika ve yüksek programı ile yaklaşık 16 ay süren Mühendislik, Medikal Biyoteknoloji, İşletme Yönetimi gibi konularda profesyonel programları bulunmaktadır.

University of Windsor Kabul Şartları

Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Transkript ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir. Yüksek Lisans Programı Kabul koşulları: ·         Kayıt Formu ·         Transkript ·         İngilizce seviyenizi gösteren belge Tercih edilecek bölüme göre kabul koşulları farklılık göstermektedir ve ekstra evraklar istenebilmektedir.

University of Windsor Ücretler

Lisans programları için tercih edilecek bölüme göre 20.500 CAD civarındadır.

Terci edilecek bölüme göre ücretler ve ekstra masraflar değişiklik göstermektedir.

Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Yüksek Lisans programları için tercih edilecek bölüme göre 12.600 CAD ile 30.000 CAD arasında değişiklik göstermektedir.

Tercih edilecek bölüme göre ücretler ve ekstra masraflar değişiklik göstermektedir.

Yüksek Lisans başvurusu için online form doldurulmalıdır.

Bize Ulaşın

Bu üniversite ile ilgili soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.