Malta'da Dil Eğitim

Malta Dil Okulu

Malta, İtalya’nın güneyinde 3 büyük adadan oluşan adalar ülkesidir. Akdeniz’de yer alan bu adalar ülkesi sıcak iklimi, eşsiz denizi, doğasıyla harika bir ülkedir. Ülkenin genel olarak geçim kaynağı turizm ve dil okullarıdır. Dil Okulu, son yıllarda oldukça popüler hale gelen yurtdışı eğitim seçenekleri arasına girmiştir. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de Malta’nın kaliteli eğitiminin yanı sıra tüm dünyada zincirleşmiş büyük dil okullarının şubelerine ev sahipliği yapmaktadır. Malta’nın en büyük artılarından birisi de adada İngilizce konuşulmasıdır. Ada İngiltere sömürgesi altında yaşadığı için o yıllardan kalma bir şekilde adada İngilizce konuşulmakta ve İngiltere sistemi bulunmaktadır.

Malta, Dil okulları sizlerle İngiltere merkezli zincirleşmiş dil okullarının şubeleri bulunmaktadır. Bu nedenle eğitim kalitesi oldukça yüksektir. Bununla birlikte İngilizce konuşulması sizlere bol bol pratik yapma fırsatı sunacaktır. İngilizceyi konuşarak, yaşayarak öğrendiğiniz taktir de en doğru en hızlı biçimde öğrenme yöntemidir. Çünkü bu sayede kelimelerin telaffuzlarını doğru biçiminde öğrenebilirsiniz. Kelime kalıplarının, deyimlerin doğru kullanım yerlerini biçimleri pratik ederek yaşayarak öğrenirsiniz.

Malta, Türkiye’ye doğrudan tarifeli uçuşlarla yaklaşık 2 - 2 buçuk saat sürmektedir. Türkiye’ye olan yakın konumu ile uygun fiyatlarda uçak bileti bulabilmek mümkündür. Ayrıca Yeşil Pasaportlu öğrenciler için vize istenmemektedir. Bordo pasaporta sahip olanlar için 3 aylık eğitimlerde turist vizesi alınabilirken, 3 ay ve üzeri eğitime giden öğrencilerden eğitim vizesi alması beklenmektedir. Malta’da konaklama aile yanı konaklama ve yurt konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Yurt konaklama seçenekleri ilk giden öğrenciler için oldukça avantajlı bir sosyalleşme imkanı sunmaktadır. Aile yanı konaklama seçeneklerinde ise kendinize ait bir oda da daha rahat konaklama seçenekleriyle dil eğitiminizi alırken konaklama seçeneğiniz mevcuttur. Dil eğitimi alabileceğiniz şehirleriniz St Julians, Sliema, Gozo, Gzira, Swieqi ve başkent Valetta’dır. St Julians, Malta’nın en büyük şehridir. Öğrenciler arasında da en popüler şehirleri arasındadır. Hareketli eğlence hayatı, dil okulları ile St Julians gençlerin dikkatini çekmektedir. Ulaşım bakımından Malta’da yürüyerek her yere ulaşabileceğiniz şirin sahip şehirleri bulunmaktadır. Sizlere büyük bir ferahlık sağlayacaktır.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada liselerinde uluslararası düzeyde eğitim verildiğinden ve Kanada liselerinden mezun olan ...
Kanada’da Eğitim Kanada’da eğitim görmenin avantajlarını anlatmakla başlamak ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim