Malta Dil Eğitim

Malta’da Dil Eğitimi

Malta, yurtdışı eğitim seçenekleri içinde oldukça güçlü bir seçenek oluşturuyor. Akdeniz’de bulunan 3 büyük adadan oluşan Malta öğrencilerin dil eğitimi için gözde ülkelerinden birisidir. Ülke yıllarca İngiltere’nin sömürgesi altında kaldığı için ülkede İngiliz sistemi bulunmakta. En büyük avantajlarından birisi de Malta’da İngilizce konuşulmasıdır. Malta’da öğrenciler dil okulu dışında da bol bol pratik yapma fırsatı bulacaklardır. Malta geçimini turizm ve dil okullarıyla sağlamaktadır. Bu nedenle dil okulları devlet tarafından denetlenmektedir. Bununla birlikte Malta’da dünyaca kendisini kanıtlamış markalaşmış zincir dil okulları bulunmaktadır. Malta eğitim kalitesi oldukça yüksek olmasına rağmen diğer yurtdışı eğitim seçenekleri arasında dil okulu maliyetleri bakımından oldukça uygundur. Konaklama seçenekleri bakımından Malta’da yurt tipi konaklama yaygındır. Ancak aile yanı konaklama seçenekleri de mevcuttur. Her seviyeye, her bütçeye göre dil eğitimi bulabilmek mümkündür. Malta’da farklı amaçlarla İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için de Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, Özel ders gibi seçenekler de mevcuttur.

Malta Dil Okulları

St Julians

EC Dil Okulu

ACE Dil Okulu

ESE Dil okulu

Sliema

LAL Dil Okulu

AM Language Studio Dil Okulu

Gozo

LAL Dil Okulu

Swieqi

Clubclass Dil Okulu

Gzira

Chamber College

Valetta

LSC Dil Okulu

Yazar
8
Mete Akkoyunlu
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
İnsanlar geleceklerini düzgün bir şekilde kurabilmek için iyi bir eğitime ve deneyime ...
İngilizce öğrenmek uluslar arası platformda yer almak isteyen herkesin ihtiyacı olan bir zorunluluktur. ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlköğretimi tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim