Malta Dil Eğitimi

Bir ada ülkesi olan Malta’nın ana dili Maltaca olmasına rağmen yıllar içinde İngilizce ana dil gibi kullanılmaya başlanmıştır. Doğası, iklimi, sosyal hayatı ve farklı eğitim programları ile İngilizce dil eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir. Kayra International olarak sizlere Malta dil eğitimi ile ilgili her türlü bilgiyi sunmakta ve size en uygun eğitim programını seçmenizde yardımcı olmaktayız. Eğitim programı seçiminizin her aşamasında ve sonrasındaki vize ve konaklama işlemleri için de sizin için her türlü yardımı gerçekleştirmekteyiz.

Malta’da İngilizce Öğrenmek

Malta’da 6 farklı şehirde, 14 farklı okulda, 123 farklı İngilizce eğitim programı ile İngilizce öğrenebilir ya da İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Genel İngilizce, yoğun İngilizce, IELTS, TOEFL ve TOEIC sınavlarına hazırlık, akademik İngilizce, iş İngilizcesi, mesleki İngilizce, şehirde İngilizce gibi temel konularda sıkı bir İngilizce eğitimi almanız mümkündür. Ayrıca 50 yaş üstü kişiler için de özel olarak sunulan eğitim programları mevcuttur. Malta’da beklenti ve talepleriniz doğrultusunda İngilizce eğitimi almak için, 1994 yılından bugüne yurt dışı eğitiminde danışmanlık hizmeti veren Karya International’dan danışmanlık alabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımızla sizler için en uygun programın seçiminde yardımcı olarak, İngilizcenizi beklentileriniz doğrultusunda geliştirmenizi sağlamaktayız.

Malta’da Dil Eğitimi Hangi Şehirlerde

Malta’daki dil eğitim programları 14 farklı okulda düzenlenmektedir. St Julians’ta 56, Sliema’da 26, Gozo’da 11, Gzira’da 5, Swieqi’de 4 ve başken Valetta’da 1 adet eğitim programı bulunmaktadır. Aile yanında konaklama, yurtta ya da otelde konaklama seçenekleri her eğitim programı için mevcuttur. Aile yanı konaklamaları İngilizce pratiğinizi geliştirmeniz açısından sizlere vereceğimiz ilk tavsiyedir. Tüm aileler okul yönetimlerince seçilmekte ve ciddi denetimlerden geçirilmektedir.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Kanada dil okulları son derece güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Kanada dünyanın en ...
İngilizce öğrenmek için en doğru seçeneklerden biri İngiltere'dir. Coğrafi bölge olarak Türkiye'ye ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim