Malta Dil Eğitimi

21-05-2018

Bir ada ülkesi olan Malta’nın ana dili Maltaca olmasına rağmen yıllar içinde İngilizce ana dil gibi kullanılmaya başlanmıştır. Doğası, iklimi, sosyal hayatı ve farklı eğitim programları ile İngilizce dil eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir. Kayra International olarak sizlere Malta dil eğitimi ile ilgili her türlü bilgiyi sunmakta ve size en uygun eğitim programını seçmenizde yardımcı olmaktayız. Eğitim programı seçiminizin her aşamasında ve sonrasındaki vize ve konaklama işlemleri için de sizin için her türlü yardımı gerçekleştirmekteyiz.

Malta’da İngilizce Öğrenmek

Malta’da 6 farklı şehirde, 14 farklı okulda, 123 farklı İngilizce eğitim programı ile İngilizce öğrenebilir ya da İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Genel İngilizce, yoğun İngilizce, IELTS, TOEFL ve TOEIC sınavlarına hazırlık, akademik İngilizce, iş İngilizcesi, mesleki İngilizce, şehirde İngilizce gibi temel konularda sıkı bir İngilizce eğitimi almanız mümkündür. Ayrıca 50 yaş üstü kişiler için de özel olarak sunulan eğitim programları mevcuttur. Malta’da beklenti ve talepleriniz doğrultusunda İngilizce eğitimi almak için, 1994 yılından bugüne yurt dışı eğitiminde danışmanlık hizmeti veren Karya International’dan danışmanlık alabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımızla sizler için en uygun programın seçiminde yardımcı olarak, İngilizcenizi beklentileriniz doğrultusunda geliştirmenizi sağlamaktayız.

Malta’da Dil Eğitimi Hangi Şehirlerde

Malta’daki dil eğitim programları 14 farklı okulda düzenlenmektedir. St Julians’ta 56, Sliema’da 26, Gozo’da 11, Gzira’da 5, Swieqi’de 4 ve başken Valetta’da 1 adet eğitim programı bulunmaktadır. Aile yanında konaklama, yurtta ya da otelde konaklama seçenekleri her eğitim programı için mevcuttur. Aile yanı konaklamaları İngilizce pratiğinizi geliştirmeniz açısından sizlere vereceğimiz ilk tavsiyedir. Tüm aileler okul yönetimlerince seçilmekte ve ciddi denetimlerden geçirilmektedir.

Yazar
2
Ayça Topal
Yurtdışı Eğitim Danışmanı Soru Sor
Kanada’da CO-OP Sistemi CO-OP olarak bilinen sistem Kanada’da akademik eğitim ve ücretli ...
Son yıllarda özellikle üniversite öğrencileri daha iyi bir İngilizce öğrenebilmek için sayısız ...

Copyright © 1994 - 2019 Karya International Yurtdışı Eğitim