Malta Dil Okulu Fırsatları

Malta Dil Okulu Fırsatları

Malta, İtalya’nın güneyinde bulunan 3 adadan oluşan takım adalar ülkesidir. Harika bir iklimi, sıcak kanlı insanları, uygun fiyatlı dil okulları ile dil eğitiminde öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkeler arasındadır. Malta genel olarak turizm ve dil okulları ile geçimini sağlamaktadır. Özellikle yaz ayları hem turizm açısından hem dil okullarına gelen öğrencilerle birlikte ada oldukça hareketli bir sosyal hayata sahip olmaktadır. Malta eğlenceli bir sosyal hayat içerisinde denize girebildiğiniz, tatil rahatlığında bir dil eğitimi fırsatı sunmaktadır. Konaklama imkanı olarak yurt ya da aile yanı konaklamaları mevcuttur. Ancak öğrenciler genellikle Malta’da yurt konaklamalarını tercih edilmektedir. Bunun nedeni öğrenciler daha çok sosyalleşme fırsatı bulurken aynı zamanda yurtlar okullara yakın konumlardadır. Malta dil okulu fiyatları Amerika, İngiltere’ye göre oldukça uygundur. Malta, Türkiye’ye yakın konumu ile yurtdışı eğitim düşünen pek çok öğrenci için iyi bir alternatif oluşturmaktadır. İstanbul’dan düzenli sefer düzenlenmektedir. İstanbul- Malta arası yaklaşık olarak 2 saat 45 dakika sürmektedir. Bu nedenle uygun fiyatlara uçak biletleri bulabilmek mümkündür. Malta’da en çok tercih edilen şehirler St Julians, Gozo, Sliema’dır. Başkenti Valetta’dır. Yeşil pasaporta sahip olan öğrenciler vizesiz bir şekilde gidebilirler. Borda pasaport sahiplerinin vize alması gerekmektedir. Ancak vize şartları oldukça basittir. Dil eğitimine gitmek isteyen öğrencilerin sağlık sigortası yaptırmak zorunluluğu vardır. Malta’nın en büyük avantajlarından birisi de Schengen vize bölgesinde yer almasıdır. Alacağınız Schengen vizesi ile birlikte pek çok Avrupa ülkesini gezebilirsiniz.

Malta yıllarca İngiltere’nin sömürgesi olarak yaşamış bu nedenle adada konuşulan dil İngilizcedi. Malta yaşam sisteminde İngiliz sistemi hakim durumda. Bu sizlere İngilizceyi öğrenirken İngiliz kültürünü tanıma ve İngilizceyi yaşayarak öğrenme fırsatı sunmaktadır. Adada yaşam oldukça kolaydır. Adada yürüyerek her yere ulaşabilmeniz mümkündür. Adada yaşam maliyetleri düşüktür. Malta’ da uluslararası kendisini kanıtlamış zincir dil okulları bulunmaktadır. Bu nedenle Malta dil okulları oldukça kaliteli bir eğitim vermektedir.

Malta’da gidebileceğiniz Malta Dil Okulları şu şekildedir;

St Julinas

EC Dil Okulu

ACE Dil Okulu

ESE Dil Okulu

Sliema

LAL Dil Okulu

AM Language Studio Dil Okulu

Gozo

LAL Dil Okulu

Gzira

Chamber College Dil Okulu

Swieqi

Clubcalss Dil Okulu

Valetta

LSC Dil Okulu

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Eğitim ve öğretim insan hayatının en vazgeçilmez ve en önemli öğelerinden ...
OKUL Seville de ki okulumuz tipik Endülüs tarzında 1200 metrekarelik ve 4 binadan oluşan ...

Programlarımız

Karya International bünyesinden alabileceğiniz başlıca hizmetlerimiz

Yurtdışında dil öğrenmek, özellikle de yurtdışı İngilizce kursu arayan öğrencilerimiz için sunduğumuz başlangıç düzeyi, ileri düzey ve sınav hazırlık gibi dil kurslarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak istediğiniz, ülke, şehir ve okula göre listelenmiş şekilde sunulmaktadır.
Yurtdışına dil öğrenmek amacıyla gitmek isteyen ve dilini özellikle mesleki İngilizce, mesleki Almanca gibi alanlarda geliştirmek isteyenler için sunduğumuz programlara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aşçılık, Hemşirelik, Hukuk, Turizm ve Pazarlama gibi alanlara yönelik mesleki dil eğitim programlarımız bulunmaktadır.
3 - 17 Yaş arası çocuk ve gençler için sunduğumuz, tek başına, aile eşliğinde ya da gruplar ile katılabilen Yurtdışı yaz okulu programlarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz. Yurtdışı yaz kampı olarak bilinen programların genellikle İngilizce dil eğitimi temeli ile birleştirilerek çocuk ve gençlerin yaz boyunca hem iyi vakit geçirdiği hem de yabancı dillerini geliştirdiği programlardır.
Lise eğitimini tamamlamış ve lisans düzeyinde eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz için yurtdışı üniversite programlarımızı bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışı Üniversite arayan öğrencilerimiz bölüm arama motorumuza Tıp, mühendislik gibi popüler bölümlerin adını yazarak ülke ve üniversite bazında arama yapabilir.
Lisans eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için yurtdışında master, yurtdışı MBA, yurtdışında doktora programları konusunda detaylı bilgiler sunan bölümümüz yurtdışında üniversite ve kabul şartları ile ilgili detaylı bilgiler içermektedir. Bölüm arama motorumuz lisans yanında yüksek lisans ve doktora programları için de arama yapabilmektedir.
İlk öğretimini tamamlamış öğrencilerimiz için; Amerika, İngiltere, Kanada lise seçeneklerimizi bu bölümde bulabilirsiniz. Yurtdışında lisans eğitimi düşünen öğrenciler için önemli olan kaliteli lise eğitimini farklı konaklama seçenekleri dahil olarak alabilirsiniz. Amerika Lise, İngiltere Lise, Kanada Lise programı düşünen öğrencilerimiz için pek çok önde gelen yurtdışı lise ile anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Yurtdışında bulunurken çeşitli alanlarda yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz sertifika programları sunmaktayız. Bu programlardan bazılarında kurs süresi boyunca yasal çalışma hakkınız bulunmakta ve masraflarınızı çıkarmanızda destek olabilmektedir.Dijital Pazarlamadan, Siber Güvenlik, Hukuk, Film Making, İşletme Yönetimi gibi çok geniş alanlarda farklı süre ve içeriklerde yurtdışı sertifika ve yurtdışı diploma programlarına katılmanız konusunda hizmet veriyoruz.
Yurtdışına çıkarken tamamlanması gereken evraklar, konsolosluklara teslim edilmesi gereken formlar, çeviriler ve diğer tüm işlemler konusunda uzman vize danışmanlığı sağlamaktayız. Konusunda yetkin personelimiz ile vize sürecinizin hatasız, hızlı ve zahmetsiz olarak tarafımızdan yürütülmektedir.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim