Malta Dil Ucuz Dil Okulları

Malta, İngilizce öğrenmek için, diğer bazı ülkelerle kıyaslayınca uygun fiyatlı olmasından dolayı ön planda olan bir ülkedir. Karya Yurt Dışı Eğitim firmasında farklı şehirlerde ve dil programlarında eğitim alabiliyorsunuz. Eğitim programları da türüne ve süresine göre değişkenlik gösteriyor. Firmanın anlaşmalı olduğu dil okulları kapsamında yüzlerce farklı program olduğunu söyleyebiliriz. Program ücretleri ise, şehre, okulun nitelik ve niceliklerine, program türüne göre değişmektedir.

Malta Dil Okul Programları
Dil programları kapsamında, St Julians, Sliema, Swieqi, Valetta, Gozo ve Gzira şehirlerinde eğitim programları bulunmaktadır. Genel İngilizce, Şehirde İngilizce, Club 50+ İngilizce, IELTS, TOEFL, TOEIC İngilizce, akademik İngilizce, mini grup İngilizce kursu, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi gibi farklı programlar bulunuyor. Aynı zamanda yüksek lisans ve doktora programları için hazırlık dil eğitimleri de alabiliyorsunuz. Ücretsiz takviye dil atölyeleriyle de dil bilginizi destekleyebiliyorsunuz. Konuşma dersleri, okuma- yazma ve telaffuz sınıfları, film kulüpleri, konferanslar, ödev kulüpleri, yerel konuşma partneri, drama sınıfı, şehri tanıma sınıfı gibi takviye atölyeleri de alabiliyorsunuz.
Malta Dil Okul Fiyatları
Dil okulları arasında tercih yapacak kişilerin, seçmiş oldukları kriterlere göre okul fiyatları farklılık göstermektedir. Online eğitim, dil atölyeleri, okulun fiziksel özellikleri, konaklama seçenekleri, merkezi konum, okulun donanımı, sunduğu programlar çerçevesinde fiyatlar değişmektedir. Karya Yurt Dışı Eğitim firmasında oldukça uygun fiyatların olduğunu söylememiz mümkün. Sitesi üzerinden bakarak ya da danışmanlık hizmeti alarak okul ve fiyat bilgisi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Karya eğitim firmasında, dil okullarının EC eğitim garantisi buunmakta ve haftalık belli ders sayısına göre öğrencilere eğitim verilmektedir. Seçmiş olduğunuz eğitim süresi ve türüne göre alınması gereken ders saati de değişkenlik gösterecektir.

Yazar
3
Cansu Akkaya
Yurtdışı Eğitim Danışmanı
Soru Sor
Karya International Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Karya International olarak 1994’ten ...
Daha iyi bir gelecek için her öğrenci kendini geliştirecek ve diğer öğrencilerin ...
Malta Dil Ucuz Dil Okulları

Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim