ingiltere bayrağı

Sıla Yıldırım

İngiltere / ISIS

2012
Herkese Merhaba ; Uzun zamandır yurtdışında ingilizce eğitim almak istiyordum. Araştırmalarım sonucunda Karya'da karar kıldım. Çeşitli alternatifler arasından Londra-Greenwich'de ki ISIS dil okulunu seçtim.

Bu seçimimde bana yardımcı olan Aslı Eren Hanıma teşekkür ediyorum. Greenwich, Londra'nın merkezine trenle 15-20 dk mesafede, içinde Astronomi müzesinin olduğu çok güzel ve büyük bir parka sahip şirin bir banliyödür. Merkeze yakın olması ve ulaşımının kolay olması sebebiyle isabetli bir karar aldığımı düşünüyorum.

Yine Karya'nın kalacak yer olarak bana bulduğu aileyle hiçbir sorun yaşamadan çok güzel zaman geçirdim. Artık İngiltere'ye her tatilde gelmemi isteyen ve sürekli haberleştiğim ikinci bir ailem var :) Evde geçirdiğim güzel vakitlerime birde okulda geçirdiğim eğlenceli ve mükemmel anlar eklenince dolu dolu 3 ay geçirdim. Ve tabi bu süre benim için ne yazık ki çok çabuk geçti. okulda değişik kültürlerden arkadaşlarım oldu. Ve bu sayede ingilizce pratiğimi gayet iyi ilerlettim.

okulda hocaların öğrencilere karşı ilgili ve arkadaşça yaklaşımları derslerin eğlenceli ve çabuk geçmesini sağlıyordu. Bulunduğum 3 aylık süre içinde gerçekten güzel,değişik ve verimli bir deneyim yaşamış oldum. Tekrardan Karya'ya ve özellikle Aslı Hanıma çok teşekkür ederim.


Sizde İngiltere için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Sıla Yıldırım 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2020 Karya International Yurtdışı Eğitim