amerika bayrağı

Sacid Özer

Amerika / ELS

2012

8 ay kaldığım süre içerisinde çok güzel arkadaşlıklar ve tecrübelerim oldu. Dil konusunda ise aklımın bile alamayacağı gelişmeler kaydettim tabi ki zorlandım ilk 3 ay içerisinde ama her geçen gün kendimde gördüğüm ilerleme ve hocalarımın üzerimdeki pozitif etkisi çok motive edici oldu. Miami, Washington, NJ ve Philadelphia ya gittim bu geziler konuşma, dinleme, ve cevap verme konusunda çekincelerimi %100 değiştirmeme neden oldu sonuçta okul dışında gercekten sivil bir kesimle öyle yada böyle konuşma çabası içinde olmak bazı önyargıları aşmaya birebir etki ediyor. okulun kampüs içerisinde olması İlknur hanımla almış olduğumuz bu kararın ne kadar doğru olduğunu bir kez daha gösterdi. Bir çok Amerikalı arkadaşım oldu ve bunların sayesinde dil konusunda inanılmaz fırsatlar yakaladım. Benim gibi ikinci bir dil öğrenmek için gelen öğrenciler yerine asıl Amerikalı öğrencilerle arkadaş olmak gerçekten güzeldi. okulun lokasyonu mükemmel Manhattan'a trenle 40 dakika sakin ve güvenli. Her nekadar homestay rahat olsada yurt her zaman avantajlı bir çok arkadaş edinme imkanı olduğundan dolayı.

Şu anda seviyemi merak edenler için 6. kurdan başladım 12. (Son) kurda bitirdim geldiğimde otele nasıl gidilir diye soramazken şu anda kendi ihracat departmanımızda çalışıyorum ve yazılan ve anlatılanı %99 anlayabiliyorum verebileceğim tek tavsiye gitmek isteyenler için ilk bir kaç ay sosyal medya ve cep telefonundan uzak dursunlar benim gibi inanılmaz derecede faydalı olduğunu göreceklerdir.

Karya Uluslarası eğitimden İlknur Hanım'a güleryüz ilgi ve tecrübesinden dolayı ayrıca eğitim sürecinde yalnız bırakmadığından dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Saygılar


Sizde Amerika için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Sacid Özer 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim