ingiltere bayrağı

Elif Karaca

İngiltere / EC

2013

Merhaba,

Ben Elif. İngiltere Bristol'dan yazıyorum. Öncelikle danışmanıma çok teşekkür ediyorum Bristol'a ve EC Dil okulu'na gelmemde yardımcı olduğu için. Yurtdışına eğitime gitmeye karar verdiğim zaman tanıdık sayesinde Karyayla tanıştım.İlk görüşmemizden sonra doğru adrese ve doğru insana geldiğimi anladım.Çünkü aklımda hep yurtdışı ile ilgili soru işaretleri vardı. Ta ki Karyayla tanışana kadar. Danışmanım aklımdaki tüm sorularımı bir anda sildi. Ve biz İngiltere'de şehir konusunda düşünmeye başladık.Birlikte İngiltere'de üç yer belirledik. Ve üç yerden biri olan Bristol'a gitmeye karar verdik.Vize başvurusu sırasında Danışmanımın doğru bilgilendirmesi sayesinde belgelerimi en kısa zamanda topladım.Vize başvurusu yaptık ve 3 hafta içinde vizemi aldım.

Bristol, öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerden biridir.Bristol küçük bir şehir fakat gelişmiş bir şehir. Öğrencilik adına aklınıza neler geliyorsa hepsini barındıran bir şehir. Kafeleriyle, alışveriş merkezleriyle, tarihi yapısıyla, sinemalarıyla eşsiz bir yer. Bristol'da Avon Nehri var ve canınız sıkıldığında kıyısında oturup dinlendiğinizi hissedeceksiniz. Bristol' da büyük bir Quenn Square parkı var ki bu parkta dünyanın en ünlü fesivalleri düzenleniyor.Burası o kadar hareketli ki size yabancı olduğunuzu hatırlatacak hiçbirşey yok.Ben Bristol'da aile yanında kalıyorum ve ailemden çok memnunum. Kaldığım ev okuluma 20 dakika uzaklıkta. 8 ay Bristol'da olacağım ve ailemi değiştirmeyi düşünmüyorum.

Dil eğitimi için EC Dil okulu'na gidiyorum .Danışmanım bana EC Dil okulu'nu önerdi ve ben iyi ki bu okula gidiyorum. okul ortamı çok sıcak.Geldiğim ilk günden beri çok güzel şeyler gördüm.Başta hocalarım çok sevecen ve çok güleryüzlü.Derslerim eğlenceli geçiyor.Derslerden sıkıldığım söyleyemem çünkü vaktin nasıl geçtiğini bile anlamıyorum.

Ben burda çok eğlenceli vakit geçiriyorum ve iyi ki Karya İnternational'la tanışmışım.onun sayesinde doğru yerdeyim.

Eğer siz de benim gibi ilk kez yurtdışına eğitime gideceksiniz deneyimli bir kuruluşla görüşmenizi tavsiye ederim.

Ve bu kuruluşun adı: KARYA İNTERNATİoNAL olmalı..

ELİF KARACA

Foto Galeri


Referans/elif Karaca
Referans/elif Karaca
Referans/elif Karaca

Sizde İngiltere için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Elif Karaca 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Müşteri Memnuniyet Hattı: +90 549 899 50 00 • Copyright © 1994 - 2020 Karya Yurtdışı Eğitim