amerika bayrağı

Beyza Çiftçi

Amerika / EC

2013

Herkese Merhaba,

Ben Beyza Çiftci şuan Los Angeles'dayım yani hep olmak istediğim yerde burada hayat bir harika. Bulunduğum her saniyenin tadını çıkarmaya çalışıyorum.

Buraya geliş hikayem sevgili Karya sayesinde gerçekleşti. danışmanımla bağımız öncelere dayanıyormuş meğer. Dayımın tavsiyesi üzerine konuşmaya gittim ve inanılmaz bir enerjiyle karşılaştım.

Öncelikle beni tanıdı ve ne istediğimi anladı o şekilde bir ülke seçimi yaptık. ilk yurtdışı deneyimim olması sebebiyle kafamda çok soru işaretleri vardı danışmanımın tüm vakti benim sorularımı çözüme kavuşturmakla geçti diyebilirim :D

Birazda LA den yani okulumdan bahsetmek istiyorum.okulum EC ENGLİSH SCHooL cidden eğitim kalitesiyle adından sıkça söz ettiren iyi bir okul. Sıcak ve içten öğretmenler ve iyi bir arkadaş ortamına sahip oluyorsunuz. Los Angeles ise harika bir iklime sahip okyanusu hele ki gün batımı inanılmaz diyebilirim. 3 aydır buradayım daha gezmediğim yer var yani o kadar büyük ve dolu dolu vaktinizi geçirebileceğiniz bir yer. okul aktiviteleri inanılmaz her hafta sonu Las Vegas, San Diego ve San Francisco turları düzenleniyor bunun yanı sıra sörf dersleri alabiliyorsunuz . Los Angeles size istediğiniz gibi bir tatil ve eğitim sunacağına eminim.

Sevgiler J

Foto Galeri


Referans/beyza Ciftci
Referans/beyza Ciftci
Referans/beyza Ciftci
Referans/beyza Ciftci
Referans/beyza Ciftci
Referans/beyza Ciftci

Sizde Amerika için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Beyza Çiftçi 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim