ingiltere bayrağı

Öykü Akgül

İngiltere / CAMBRIDGE

2013

Merhabalar,

Ağustos'ta Cambridge'de geçirdiğim 3 muhteşem hafta için başta danışmanım olmak üzere bütün Karya International ekibine teşekkürler.

İngiltere'ye gitmeye karar verdiğim andan itibaren bunu birlikte gerçekleştirebileceğim bir danışmanlık ofisi arıyordum ve Karya karşıma çıktığı için kendimi gerçekten çok şanslı hissediyordum. İngiltere'ye vize almanın zorluğuyla ilgili söylentiler yüzünden başlarda korkuyordum fakat danışmanım belgelerimi tamalamamda bana çok yardımcı oldu ve bence bu sayede o vizeyi alabildim.

okul ve konaklama konusunda karar verememiş olsam dadanışmanımın tavsiyesiyle LSI'ı seçtim. orada aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Hocaların hepsi ve özellikle de yöneticiler çok güler yüzlüydü ve derslerde de bir an bile sıkılmadım. Ayrıca Cambridge'de kalacak herkese gönül rahatlığıyla Centre Point'te kalmalarını tavsiye ederim. Özellikle yeni arkadaşlar edinmek açısından yurt çok avantajlıydı. Şehir merkezinde, okul da dahil her yere yakın olması ve temizliği de benim için bir artıydı. Şimdi bile düşününce ufacık bir problem bile çıkmamış olması bana garip geliyor. J Havaalanı karşılamasından itibaren Cambridge bir rüya gibiydi. Sakin bir şehir olmasına rağmen atmosferinden, yaşlı binalarından ve insanların kibarlığından etkilenmemeniz mümkün değil. Ayrıca Londra'ya 1 saat uzaklıkta olduğunu da ekleyeyim ve karar veremiyorsanız Cambridge'i seçin.

danışmanım başından itibaren bana vermiş olduğu güven duygusu olmasa eminim ki 3 haftam böyle güzel geçmezdi. İşinizi gerçekten çok iyi yapıyorsunuz.

Teşekkürler Karya International.

Foto Galeri


Referans/oyku Akgul
Referans/oyku Akgul
Referans/oyku Akgul
Referans/oyku Akgul
Referans/oyku Akgul
Referans/oyku Akgul

Sizde İngiltere için bize ulaşın!

Program hakkında detaylı fiyat için bize ulaşın

DİĞER REFERANSLAR

Öykü Akgül 5 Yıldız ile değerlendirildi 5 üzerinden.

Copyright © 1994 - 2021 Karya Yurtdışı Eğitim